Kamil Stoch wyprowadził się z Polski. Zrobił to w tajemnicy, wyszło dopiero teraz

2022-06-22 0:13
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: SE Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch kochają podróże w swoim towarzystwie. Znane w całej Polsce małżeństwo stara się wykorzystywać każdą wolną chwilę, by spędzić wolny czas z dala od zgiełku. Niewielu jednak wiedziało, że jakiś czas temu para postanowiła zamieszkać poza Polską. Wyszło to dopiero teraz, gdy skoczek narciarski opowiedział o tym w swoich mediach społecznościowych. Gdzie małżeństwu tak bardzo się spodobało, że zostało dłużej? Dla fanów skoków nie powinna być to niespodzianka.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch stanowią zgrany duet. Para, która od lat jest kochającym się małżeństwem, świetnie odnajduje się we wspólnych podróżach. Skoczek narciarski i jego żona uwielbiają poznawać nowe miejsca i raczej rzadko stawiają na kierunki cieszące się wielką popularnością i kurorty z tłumami innych turystów. Choć Stochowie pragną najwyraźniej odkrywać świat, to jedno miejsce wyjątkowo ich zauroczyło. Na tyle, że zostali tam na dłużej i na jakiś czas przenieśli się z Polski, by dłużej cieszyć się wyjątkowymi chwilami. O wszystkim skoczek narciarski napisał na Facebooku, wyraźnie zaskakując fanów swoim wyznaniem. Tym bardziej, że kolejna podróż w to miejsce wiązała się z nietypowym celem.

Kamil Stoch nie wytrzymał. Wywołał lawinę, kibice zmusili go do stanowczego działania

NIE PRZEGAP: Podróżnik odkrył prawdziwa perłę. Zobacz, jak opisał to miejsce

Kamil Stoch wyprowadził się z Polski. Trochę to trwało

Kamil Stoch łączony jest od lat z miejscowością Ząb. Pod Zakopanem wraz z żoną Ewą Bilan-Stoch sportowiec ma imponujący dom w góralskim stylu. Jednak jakiś czas temu para postanowiła spróbować nieco innego życia. Z wyznania skoczka narciarskiego wynika, że wraz z żoną zamieszkał on poza ojczyzną. Wybór padł na znane miejsce fanom skoków narciarskich. Chodzi o Kranjską Gorę w Słowenii.

Oczywiście, rozbrat z krajem nie potrwał długo. W alpejskiej miejscowości Stoch wraz z żoną mieszkali kilka tygodni. To jednak pozwoliło im bliżej poznać tamtejszą kulturę i zwyczaje. Spodobało im się tam na tyle, że w te wakacje postanowili wrócić do poznanych całkiem nieźle okolic.

Ewa Bilan-Stoch powiedziała stanowcze nie! Tylko przyjaciele to o niej wiedzą, skrywa wielkie tajemnice

Kamil Stoch o Słowenii
Autor: Facebook Kamil Stoch o Słowenii

Kamil Stoch o Kranjskiej Gorze

Mieszkanie w Słowenii sprawiło, że Kamil Stoch postanowił przywieźć sobie stamtąd... kurtkę. Misja zakończyła się powodzeniem. Jednocześnie przyznał, że podobają mu się uliczki miasta, które wiosną na kilka tygodni stało się jego drugim domem. O wyprowadzce z kraju na stałe nie ma jednak raczej mowy - Stoch wciąż jest aktywnym zawodnikiem i musi pozostawać do dyspozycji trenera Thomasa Thurnbichlera. Dlatego też taka krótka wyprowadzka z pewnością zdejmuje z niego presję i pozwala mu z dystansem spoglądać na obowiązki. "Kranjska Gora. Uwielbiam to miejsce. Wiosną z Ewą mieszkaliśmy tu kilka tygodni i zawsze z sentymentem przemierzamtutejsze uliczki. W przerwie pomiędzy treningami, przyjechałem tu na moment żeby... kupić sobie kurtkę. Żałowałem że nie zrobiłem tego w marcu, ale czekała na mnie. Nawet sobie nie wyobrażacie jak świetnie będę skakał na kolejnym treningu" - napisał, wspominając o małżeńskiej tajemnicy z krótką przeprowadzką Stoch.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze