Ewa Bilan-Stoch powiedziała stanowcze nie! Tylko przyjaciele to o niej wiedzą, skrywa wielkie tajemnice

2022-06-21 20:49
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/ewabilanstoch Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch musiała powiedzieć stanowcze "nie". Żona najbardziej utytułowanego skoczka narciarskiego w historii - Kamila Stocha, powiedziała w rozmowie z "Onetem", o czym nie zamierza nigdy rozmawiać z mediami. Jej stanowcza wypowiedź oddaje całkowicie charakter ukochanej reprezentanta Polski i do niektórych informacji o jej życiu, jak mówi sama Ewa Bilan-Stoch, mają wyłącznie jej najbliżsi przyjaciele.

Ewa Bilan-Stoch postanowiła powiedzieć, czego w rozmowach z mediami będzie unikać. Okazuje się, że żona Kamila Stocha bardzo dobrze pilnuje swoich tajemnic i prywatności i nigdy nie będzie rozmawiać o sprawach, które dotyczą jej i jej męża. Jak sama mówi, takie informacje przekazuje wyłącznie swoim przyjaciołom. Jej reakcja na pytanie dziennikarza "Onetu" mówi wszystko.

Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Thomas Thurnbichler bez koszulek! Padły słowa o wielkiej przyjemności, skoczek nie mógł tego ukryć

Ewa Bilan-Stoch skrywa sekrety. Nigdy nie będzie o tym rozmawiać

W trakcie rozmowy z "Onetem" w 2020 roku Ewa Bilan-Stoch została zapytana o przestrzeganie swojej prywatności i o to, czemu, decydując się na rozmowę z portalem, poprosiła o to, aby wywiad dotyczył wyłącznie jej pracy zawodowej i nie zahaczał o kwestie prywatne. Jej reakcja mówi wszystko.

- Gdy umawialiśmy się na wywiad, powiedziała pani, że woli unikać tematów związanych z prywatnością. Tę prywatność trzeba chronić w XXI wieku? - zapytał dziennikarz "Onetu".

- To chyba kwestia indywidualna. Nie mam problemu z tym, by rozmawiać na tematy zawodowe, bo aktywność medialna może przynieść dobre efekty, ale nie mam potrzeby, by dzielić się niektórymi rzeczami. Mogę o nich porozmawiać przy herbacie z przyjaciółmi, lecz niekoniecznie z mediami, by jeszcze potem słuchać, co inni mają na ten temat do powiedzenia. Każdy ma wybór, jaką drogą chce podążać. - odpowiedziała Ewa Bilan-Stoch.

Marcelina Ziętek musiała to zrobić! Ukochana Piotra Żyły nie położyła się spać, musi poczekać kilka miesięcy

Aby zobaczyć, co łączy Ewę Bilan-Stoch i Annę Lewandowską, przejdź do galerii poniżej.

Ewa Bilan-Stoch szczerze o relacjach z mediami. Nigdy nie chciała wychodzić przed szereg

-  Ani ja, ani Kamil nie mieliśmy w rodzinie znanych osób, by zobaczyć, jakimi prawami rządzi się popularność, musieliśmy się z tym zmierzyć i na początku wszystko wychodziło "w praniu". Uczyłam się od męża, patrząc, jak wypracowuje sobie relacje z dziennikarzami. Wiem, że na początku było to dla niego bardzo trudne. Na pewno sam powiedziałby, że popełnił wiele błędów, ale właśnie na tym polega nauka. Dziś wiemy, czego chcemy i jak żyć z mediami, by każda strona była zadowolona. Dziennikarze są ważnym aspektem pracy męża i zdaje on sobie z tego sprawę, oba światy muszą współistnieć. Ja nie myślałam o tym, by wychodzić przed szereg. - mówiła Ewa Bilan-Stoch.

Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Bilan-Stoch?
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Ewa Bilan-Stoch - cała prawda o żonie Kamila Stocha!
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze