Kamil Stoch

i

Autor: AP PHOTO/MATTHIAS SCHRADER Kamil Stoch

Kamil Stoch nie wytrzymał. Wywołał lawinę, kibice zmusili go do stanowczego działania

2022-06-21 18:49

Kamil Stoch to jeden z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii. Poza wielkimi sukcesami na skoczni, dba on o kontakt z kibicami. Ci doceniają go za otwartość i bezpośredniość. Nawet podczas obozów treningowych "Orzeł z Zębu" utrzymuje z nimi kontakt, a jeden sentymentalny wpis wywołał lawinę. Fani zareagowali i zmusili do stanowczego działania. Stoch nie wytrzymał i uległ ich presji.

W ostatnich dniach polscy skoczkowie przebywali na obozie w Słowenii. Podopieczni Thomasa Thurnbichlera z kadry A trenowali przede wszystkim w Planicy, jednak kilka dni poza granicami Polski dało im sporo energii. Widać to choćby w mediach społecznościowych Stocha, który regularnie dzielił się z kibicami zdjęciami i nagraniami z wyjazdu. Nawet potworny upał nie psuł mu dobrego humoru, co wynika też prawdopodobnie z miłości wybitnego skoczka do Słowenii. Trzykrotny mistrz olimpijski nie ukrywa, że jest to jeden z jego ulubionych krajów. Przy okazji powrotu do Kranjskiej Gory wyznał kibicom, że spędził w tym miasteczku kilka tygodni po ostatnim trudnym sezonie. Wówczas upatrzył sobie wyjątkową rzecz, którą pochwalił się dopiero po kilku miesiącach.

Kamil Stoch ukrywa to przed Thomasem Thurnbichlerem! Lider polskich skoczków uległ pokusie, ten uśmiech mówi wszystko

Izabela Małysz spełniła ostatnio wielkie marzenie!

Kamil Stoch nie wytrzymał. Najpierw wywołał lawinę, później kibice zmusili go do jednego

"Kranjska Gora. Uwielbiam to miejsce. Wiosną z żoną mieszkaliśmy tu kilka tygodni i zawsze z sentymentem przemierzam tutejsze uliczki. W przerwie pomiędzy treningami, przyjechałem tu na moment żeby... kupić sobie kurtkę. Żałowałem, że nie zrobiłem tego w marcu, ale czekała na mnie. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak świetnie będę skakał na kolejnym treningu" - wyznał fanom w social mediach Stoch. Jego post rozbudził ciekawość kibiców, którzy zasypali go pytaniami o wymarzoną kurtkę. 39-krotny zwycięzca zawodów PŚ w końcu nie wytrzymał i postanowił pokazać kibicom swój nowy zakup.

Kamil Stoch nareszcie ujawnił całą prawdę. Ta sprawa nie dawała kibicom spokoju. Wszystko jest jasne

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?

"Wygraliście. Taka ta kurtka" - podpisał zdjęcie w limonkowej kurtce lider polskiej kadry. Umieścił je w komentarzach na Facebooku i zachwycił fanów. Nie da się ukryć, że kolor jego nowego okrycia wierzchniego natychmiast kojarzy się z kombinezonami, które w zeszłym sezonie wywołały furorę. Ostatnio Stoch szczerze opowiedział o odczuciach w kombinezonie skoczka narciarskiego.

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze