Kamil Stoch

i

Autor: Cyfrasport Kamil Stoch

Mamy nagranie!

Kamil Stoch złamał przepisy! Kamery wszystko nagrały, zrobił to specjalnie dla kibiców!

2023-01-16 9:18

Kamil Stoch postanowił pokazać wielką klasę po zakończonych zawodach Pucharu Świata w Zakopanem. Mimo tabliczki z zakazem, polski mistrz postanowił ją zlekceważyć, aby zadowolić czekających na niego kibiców. Klasowy gest reprezentanta Polski obił się w całym internecie. Miłośnicy sportowca nawet nie ukrywają zachwytu!

Kamil Stoch postanowił złamać przepisy. Reprezentant Polski w skokach narciarskich mimo trudnych warunków pogodowych i widocznego zakazu, polski mistrz ominął przepisy, aby spotkać się z kibicami. Nie da się ukryć, że reakcja na zachowanie Stocha wywołała masę entuzjamu. Tak właśnie zdobywa się uwielbienie fanów!

Kamil Stoch złamał przepisy specjalnie dla fanów! Mamy nagranie

Po samych zawodach w Zakopanem, Stoch nie ukrywał, że nie jest do końca zadowolony, gdyż liczył na lepszy występ.

-  Zawszę mogę sobie ponarzekać na różne rzeczy, ale mam wpływ tylko na to, co jest zależne ode mnie. Wiem, że popełniałem błędy. Szkoda, bo bardzo mi zależało. Chciałem się dobrze bawić, ładnie i daleko skakać, a wyszło pół-daleko i pół-ładnie - powiedział Stoch w rozmowie z dziennikarzami z TVP.

Mimo mieszanych uczuć po konkursach Pucharu Świata w Zakopanem, skoczek narciarski postanowił oddać szacunek fanom zgromadzonym pod Wielką Krokwią i mimo zakazu i złych warunków, spotkał się ze swoimi miłośnikami. Nagranie z tego wydarzenia obiegło cały internet.

Sonda
Czy Kamil Stoch jest legendą skoków?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze