Karolina Małysz

i

Autor: Artur Hojny/Super Express

Karolina Małysz promieniała w Wiśle. Piękna córka legendarnego sportowca dopingowała skoczków

2021-12-05 19:39

Za nami emocjonujący weekend pełen sportowych emocji! W Wiśle najlepsi skoczkowie świata rywalizowali na skoczni imienia Adama Małysza. Nie zabrakło tysięcy kibiców, wielu gwiazd czy ich rodzin. Na trybunach udało nam się wypatrzyć m.in. córkę legendarnego "Orła z Wisły", Karolinę Małysz. Piękna potomkini skoczka dopingowała zawodników z trybun. Zobacz zdjęcia!

Polscy skoczkowie mają za sobą kolejny słaby start w tym sezonie Pucharu Świata. Niestety, w Wiśle nie udało się przełamać niekorzystnej passy, która doskwiera w tym sezonie. Podopieczni Michala Doleżala jeszcze ani razu nie stanęli na podium. Najbliżej tego było podczas drużynówki, gdy jeden gorszy skok Dawida Kubackiego zadecydował o tym, że kadra skończyła zawody na czwartym miejscu. W niedzielnym konkursie indywidualnym lepiej jednak nie było! Z trybun Polaków dopingowały tysiące kibiców, w tym wiele znanych twarzy. Wśród nich była chociażby córka Adama Małysza, Karolina.

NIE PRZEGAP! Kamil Stoch nie krył się z emocjami. Padły słowa o złości. Takich wypowiedzi nie słyszy się często

PŚ w Wiśle: Karolina Małysz na trybunach

Córka legendarnego "Orła z Wisły" dopingowała Polaków i innych skoczków z trybun. Karolina, która nie tak dawno wyszła za mąż, promieniała swoim urokiem. W różowej czapce z pomponem i białej kurtce z bujnym futerkiem i białym golfie wyglądała znakomicie. Szkoda, że równie dobrze nie zaprezentowali się nasi zawodnicy! Konkurs oglądała na żywo także Marcelina Ziętek. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

NIE PRZEGAP! Piotr Żyła zakłopotany po konkursie w Wiśle. Trzyma w tajemnicy pewien plan

Puchar Świata w Wiśle: Wyniki konkursu indywidualnego

Konkurs indywidualny wygrał Austriak Jan Hoerl, który prowadził także po pierwszej serii. Drugie miejsce zajął Norweg Marius Lindvik, który wyprzedził kolejnego Austriaka, Stefana Krafta. Jedenaste miejsce zajął Kamil Stoch. W czołowej trzydziestce znaleźli się jeszcze Piotr Żyła (25. miejsce) i Aleksander Zniszczoł (26. miejsce).

Sonda
Chcesz, żeby Michał Doleżal dalej pracował z polską kadrą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze