Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz przeżywała koszmarne chwile. Sprawą zajęła się policja, nie brakowało łez

2021-10-20 10:35

Bycie dzieckiem popularnych rodziców nie zawsze jest tak przyjemną sprawą, jak mogłoby się wydawać większości osób. Często łączy się to z wieloma wyrzeczeniami i nastolatkowie nie zawsze mogą pozwolić sobie na takie same rzeczy, jak ich rówieśnicy. O takiej sytuacji w jednym z wywiadów opowiedziała Karolina Małysz. Córka legendarnego skoczka zdradziła również, że otwarcie się na świat sporo ją kosztowało.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Adam Małysz wciąż ma miliony fanów w Polsce. Jego osoba jest doskonale rozpoznawalna na każdym kroku i nawet osoby nie interesujące się sportem, wiedzą, kim jest "Orzeł z Wisły". Małysz swego czasu bił rekordy popularności, bo w zasadzie był jedynym sportowcem z Polski, który na międzynarodowej arenie odnosił tak wielkie sukcesy.

Karolina Małysz zapytana czy jest w ciąży. Odpowiedź nie pozostawiła złudzeń

Córka Adama Małysza wyjawiła brutalną prawdę. Przeżywała ciężkie chwile

Sława Małysza rzutowała również, a może przede wszystkim na jego bliskich. Izabela Małysz, żona wybitnego skoczka oraz Karolina Małysz, córka małżeństwa, bardzo długo pozostawały w ukryciu i bardzo rzadko udzielały się publicznie. Zmieniło się to dopiero niedawno i o córce "Orła z Wisły" w ostatnim czasie mówi się zdecydowanie więcej.

Wystarczyło jedno zdjęcie Karoliny Małysz i ruszyła lawina. Nie uwierzycie, jak ją nazwali. Dobitny komentarz

W rozmowie z portalem onet.pl Karolina Małysz przyznała, że pierwsze chwile z popularnością sprawiały jej sporo problemu. - Na początku było bardzo trudno, bo nie byłam przyzwyczajona do takiego zamieszania wokół mnie - powiedziała Małysz. Okazuje się, że kosztowało ją to bardzo wiele emocji i nie brakowało trudnych chwil.

Zobacz Izabelę Małysz w kostiumie kąpielowym w galerii poniżej

Karolina Małysz opowiedziała o trudnych chwilach. Zrobiło się niebezpiecznie

- Jestem bardzo wrażliwą osobą. Dlatego każdy hejt, jaki pojawiał się pod moim adresem, brałam do siebie. Było wiele komentarzy dotyczących mojego wyglądu. Niektórzy ludzie, głównie ci, którzy mnie nie znali, pisali, że jestem tępa. Bardzo się tym wszystkim przejmowałam. Wiele razy płakałam - wyznała Karolina Małysz. W pewnym momencie zrobiło się nawet niebezpiecznie.

- Pojawiła się też stalkerka, która nachodziła mnie ponad rok. Sprawa trafiła nawet na policję. Z czasem to jednak ucichło, a teraz widzę, że nawet ta osoba lajkuje moje zdjęcia i pisze miłe komentarze - wyjaśniła córka Adama Małysza. Karolina stwierdziła również, że do nieprzychylnych komentarzy stara się teraz podchodzić z dystansem.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Szalona zabawa na weselu Karoliny Małysz
Najnowsze