Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz zapytana czy jest w ciąży. Odpowiedź nie pozostawiła złudzeń

2021-09-05 21:23

Karolina Małysz w weekend wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Kamilem. Uroczystość zaślubin i wesele, które po niej nastąpiło, zachwyciła przybyłych gości. Wśród świadków tego wielkiego wydarzenia w życiu młodej kobiety byli oczywiście jej rodzice - Adam Małysz i Izabela Małysz. Jakiś czas temu pojawiło się pytanie o dalsze plany związane z założeniem rodziny. Karolina Małysz, zapytana wprost czy jest w ciąży, nie uciekała od odpowiedzi.

Karolina Małysz od dłuższego czasu planowała ślub i wesele z Kamilem, z którym jest w związku od dobrych kilku lat. Świeżo upieczony mąż młodej kobiety ma dobre stosunki z rozpoznawalnymi w całym kraju teściami i nic dziwnego, że Adam Małysz i Izabela Małysz równie bardzo cieszyli się tym wydarzeniem, co ich jedyna córka. Już jakiś czas temu panna młoda wyjawiła sekrety swojego życia oraz planowanej uroczystości. Wśród pytań od zainteresowanych pojawiły się też oczywiście te najbardziej prywatne. Od odpowiedzi Karolina Małysz nie zamierzała uciekać, nawet jeśli sprawy dotykały tak intymnych kwestii jak m.in. ciąża.

Adam Małysz wziął je w rękę i zadowolił żonę. Iza musiała być bardzo szczęśliwa

Karolina Małysz o ciąży. Jednoznaczna odpowiedź

Jeszcze gdy do ślubu zostało kilka miesięcy popularność Karoliny Małysz wystrzeliła w górę. Jej instagramowe konto przyciągało kolejnych kibiców i sama zainteresowana postanowiła nieco ich zaktywizować. Zachęciła wszystkich do udziału w popularnej zabawie Q&A, gdzie każdy mógł zadać jej dowolne pytanie. Pojawiały się kwestie ślubu czy zmiany nazwiska. Córka Małyszów nie ukrywała, że organizacja takiego przedsięwzięcia w ostatnich miesiącach z uwagi na pandemię była bardzo skomplikowana. Jeden z fanów poczuł się bardzo ośmielony. "Jesteś w ciąży?" - zapytał dość bezpośrednio.

Karolina Małysz wyszła z założenia, że tego dnia nie ma tematów tabu i zdradziła odpowiedź na to pytanie, które dla wielu byłoby wejściem w zbyt prywatne kwestie. "Nie jestem i w najbliższym czasie nie planuję być" - odpisała w jednoznacznym tonie.

Adam Małysz przyłapany w telewizji Polsat. Dopingował Izę Małysz, mamy zdjęcie

Karolina Małysz o ciąży

i

Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz o ciąży

Karolina Małysz wzięła ślub. Sekrety uroczystości

Karolina Małysz i jej ukochany Kamil są ze sobą już od ponad 7 lat i ślub od jakiegoś czasu wydawał się rzeczą pewną. Teraz młode małżeństwo zapewne będzie chciało nacieszyć się sobą i nauczyć nowego życia. Za jakiś czas być może oboje dojdą do wniosku, że czas na powiększenie rodziny, choć to oczywiście indywidualna kwestia dla każdego. Na razie możemy podziwiać przepiękne obrazki z wesela zakochanych.

Pojawiło się choćby wideo, na którym widać pierwszy taniec córki Adama Małysza i jej wybranka serca. Gołym okiem widać w jego trakcie ogromną pasję i niezwykłe uczucie, jakie ich połączyło.

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Najnowsze