Karolina Małysz wrzuciła zdjęcie w kusym stroju i się zaczęło. Fani nie mogli się powstrzymać

2021-11-17 15:36
Karolina Małysz
Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz

Adam Małysz od ponad 20 lat elektryzuje polskie społeczeństwo. Legendarny skoczek był swego czasu narodowym bohaterem, a po zakończeniu kariery dalej cieszy się ogromną popularnością. Objawia się to m.in. przez zainteresowanie życiem jego rodziny, czego doświadcza w ostatnim czasie córka „Orła z Wisły”. Karolina wzięła głośny ślub, a ludzie zaczęli śledzić jej kroki. Niektórzy z nich nie potrafią pohamować emocji, co widać po najnowszym poście 24-latki.

Informacja o ślubie córki Małysza buchnęła jak grom z jasnego nieba we wrześniu. Natychmiast stała się głównym tematem, którym żyły miliony Polaków. Sama Karolina chętnie relacjonowała przebieg ceremonii w mediach społecznościowych. Wszystko zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach, a weselni goście będą pamiętać imprezę przez wiele lat. Gdy dziewczyna powiedziała „tak” swojemu wybrankowi, stało się jasne, że przed młodą parą miodowy miesiąc. Małżonkowie nie czekali długo z wyjazdem, a podróże to jedna z ich wspólnych pasji. W ciągu kilku miesięcy byli m.in. w Chorwacji, Grecji i Meksyku. Obecnie przebywają w ostatnim z tych krajów, gdzie mogą korzystać ze wspaniałej pogody. Chętnie zwiedzają północnoamerykańskie terytorium, co regularnie widać w mediach społecznościowych. Karolina z pewnością nie spodziewała się, że jej najnowszy post wywoła aż taką reakcję.

Adam Małysz cudem uniknął śmierci. Miał miejsce straszny wypadek, wstrząsające wyznanie

Teraz Karolina Małysz może cieszyć się chwilami z ukochanym, ale w dniu ślubu towarzyszyło jej ogromne wzruszenie:

Ruiny Majów na drugim planie

Pogoda w Meksyku oscyluje w granicach 30 stopni, więc nie może dziwić, że turyści łapią słońce. Zwiedzanie w takich warunkach może być naprawdę męczące, a odpowiedni strój jest jednym z podstawowych punktów wyjścia. Karolina wraz z mężem zwiedzała ruiny Majów w Tulum. Zona Arqueologica leży nad samym Morzem Karaibskim, a dziewczyna eksplorowała zabytek w jeansowych shortach i błękitnym topie. Górna część stroju znakomicie komponowała się z dodatkiem wpiętym we włosy w tym samym kolorze.

Wiatr podwiewał sukienkę Karoliny Małysz i… widok zapierający dech w piersiach, wszystko się nagrało

Taki outfit uwydatnił atuty 24-latki. Zapozowała ona do fotografii, a uwagę przykuła w dużej mierze jej świetna figura. W komentarzach błyskawicznie pojawiły się wpisy nawiązujące m.in. do sylwetki córki Małysza. „Ale piękne krajobrazy i Modelka !!”, „Piękne widoki i Przepiękna Dama.” – fani byli pod wrażeniem uroku, jaki przekazała dziewczyna w najnowszym poście z Meksyku.

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze