Dawid Kubacki, Letnie Grand Prix

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Dawid Kubacki, Letnie Grand Prix

Kibice skoków wściekli. To, co wydarzyło się podczas Letniego Grand Prix przerosło cierpliwość fanów

2022-09-25 14:59

Po dłuższej przerwie kibice znów zobaczyli skoczków narciarskich w Hinzenbach. Niestety, oczekiwanie zakończyło się potężną klapą. Fani, którzy włączyli transmisję ze zmagań Letniego Grand Prix, byli po prostu wściekli! Nie starczyło im cierpliwości. Wielu po prostu przestało oglądać relację z austriackiego konkursu. Co dokładnie się wydarzyło?

Tegoroczna edycja Letniego Grand Prix nie jest najlepsza pod kątem organizacyjnym dla kibiców, którzy oglądają zawody w telewizji. Jedynie transmisja z Wisły była do oglądania bez żadnych problemów. Kolejne konkursy z Rasnova i Courchevel pozostawiały wiele do życzenia. To, co wydarzyło się przy okazji zawodów w Hinzenbach przeszło jednak najśmielsze oczekiwania wszystkich. To była kompromitacja! Fani zamiast zawodów oglądali... pokaz slajdów!

Kibice byli wściekli. Transmisja Letniego Grand Prix z problemami technicznymi

Niedzielna transmisja telewizyjna z konkursu Letniego Grand Prix była notorycznie torpedowana licznymi problemami technicznymi. Fani w mediach społecznościowych żartowali, że oglądają pokaz slajdów. Był to jednak śmiech przez łzy. Kibice gorzko komentowali całą sytuację na Twitterze. Zwłaszcza, że nie mieli okazji zobaczyć wielu znakomitych prób, także naszych skoczków.

Wzruszające słowa Justyny Kowalczyk-Tekieli. Nie mogła przejść obojętnie obok tego dnia. Zdjęcie z mężem rozczuliło internautów

Trudno dziwić się na złość kibiców, bo to był udany konkurs dla polskich skoczków. Dawid Kubacki odniósł trzynaste zwycięstwo w karierze w Letnim Grand Prix. W czołowej dziesiątce znaleźli się także Paweł Wąsek i Kacper Juroszek. Niestety, Kamil Stoch, który w drugiej serii oddał fenomenalny skok został zdyskwalifikowany.

Klasyfikacja generalna Letniego Grand Prix

Trudno wyobrazić sobie piękniejszy widok niż czwórka Polaków w czołowej dziesiątce klasyfikacji generalnej LGP. Liderem jest Dawid Kubacki, który zebrał 280 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Kamil Stoch (98 punktów straty), a czwarty jest Paweł Wąsek (-106). Dziesiątkę zamyka Jakub Wolny (-163).

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Najnowsze