Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

Przerwał milczenie!

Legendarny szkoleniowiec zdiagnozował największy problem reprezentacji Polski. Wystarczyło mu jedno zdanie

2023-03-07 8:25

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich zajęła czwarte miejsce w trakcie konkursu drużynowego w Planicy. Mimo że do medalu zabrakło naprawdę niewiele, to legendarny trener Alexander Pointner zdecydował się na brutalną ocenę polskich skoczków i wskazał ich największy problem. Wystarczyło mu zaledwie jedno zdanie.

Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata w Planicy zajęła czwarte miejsce w konkursie drużynowym. Mimo że rezultat nie jest wcale zły, tak polscy kibice mogli czuć niedosyt wynikiem. Legendarny trener, Alexander  Pointner postanowił powiedzieć, co sądzi o Polakach i zdiagnozował ich problem. Padły jasne słowa.

Legendarny trener zdiagnozował reprezentację Polski w skokach narciarskich. Padły jasne słowa

Zdaniem Pointnera, drużyna w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł zmagała się w Planicy z jednym, dość podstawowym problemem. Szkoleniowiec wskazał, że Polakom zabrakło przede wszystkim czwartego, dobrego skoczka, który mógłby pchnąć swoim występem Polaków ku medalowi mistrzostw świata. 

-  Brakowało im czwartego, dobrego skoczka - napisał Alexander Pointner w swoim felietonie w  "Tiroler Tageszeitung".

Nie można jednak mówić, że mistrzostwa świata w Planicy były nieudaną imprezą dla Polaków. Polska kadra bez wątpienia wróciła do dobrej dyspozycji, co daje wielkie nadzieje nad nadchodzącymi konkursami Pucharu Świata.

Sonda
Czy oglądasz skoki narciarskie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze