Letnie Grand Prix Zakopane STREAM ONLINE LIVE NA ŻYWO SKOKI NARCIARSKIE w Zakopanem TRANSMISJA TV GDZIE OGLĄDAĆ skoki dzisiaj w Zakopanem 18 sierpnia? O której godzinie

2019-08-18 11:57 MSo
Wielka Krokiew w Zakopanem
Autor: EastNews Wielka Krokiew w Zakopanem

Letnie Grand Prix w Zakopanem TV ONLINE NA ŻYWO Skoki narciarskie LIVE LGP Zakopane Gdzie TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE w INTERNECIE ze skoków w Zakopanem 18 sierpnia? O której godzinie skoki narciarskie na 18.08.2018? Na jakim programie w TV? Po ośmiu latach przerwy, najlepsi skoczkowie wracają latem do Zakopanego. Po sobotnich popisach Biało-czerwonych, kibice mają nadzieję, że dziś któryś z naszych stanie na najwyższym stopniu podium. Gdzie oglądać skoki w Zakopanem? LGP ZAKOPANE TV i STREAM ONLINE NA ŻYWO, GODZINA TRANSMISJI.

Po sobotnim konkursie drużynowym, polscy kibice mają drobny niedosyt. Choć Biało-czerwoni stanęli na podium, to gdyby nie dwa zepsute skoki stopień podium byłby najwyższy. Fani liczą na poprawę miejsc w niedzielnym konkursie indywidualnym. Szanse są bardzo duże - fenomenalnie w sobotę latał Dawid Kubacki, który oddał długi najdłuższy skok konkursu. Polak odleciał na 142 metry, ustępując odległością jedynie nowemu rekordziście skoczni (144 metry). Chrapkę na jedyne miejsce ma co najmniej kilku zawodników. Po konkursie kwalifikacyjnym na lewym łuku brwiowym Stocha dał się zauważyć przyklejony plaster. „Rakieta z Zębu” wyjaśniła przed kamera TVP, że ranka wynikła z zamieszania na treningu nie podając szczegółów. Szczegółów nie było także w wypowiedzi Stocha dla portalu Skijumping, był za to udany żart: - To jest efekt walki o miejsce w składzie na – powiedział trzykrotny mistrz olimpijski. - W naszej drużynie to tak wygląda. Nikt mi nie podpadł. To ja trochę straciłem pozycję.

Letnie Grand Prix ZAKOPANE 18.08 - gdzie oglądać?

Konkurs drużynowy Letniego Grand Prix w Zakopanem odbędzie się w niedzielę 18. sierpnia. Pierwsza seria konkursowa została zaplanowana na godz. 13:00. Transmisja online na żywo na stronie sport.tvp.pl. Transmisja w telewizji na TVP 1 i TVP Sport od godziny 13:00. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online.