Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek była o włos od wpadki! Tym razem pokazała naprawdę sporo. Gorące zdjęcie w bikini trafiło do sieci

2022-05-09 11:24

Fani Marceliny Ziętek doskonale wiedzą, że partnerka życiowa Piotra Żyły oraz aktorka, znana przede wszystkim z roli Kai Jarosik w serialu "19+", lubi chwalić się swoim smukłym i wysportowanym ciałem. Marcelina Ziętek niejednokrotnie udostępnia w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia znad basenów, czy ze spa, gdzie pozuje w bikini. Tym razem jednak dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła nieco więcej, niż zazwyczaj. Zobacz najnowsze zdjęcie Marceliny Ziętek.

Marcelina Ziętek to nie tylko aktorka, która swoją popularność zdobyła grając Kaję Jarosik w serialu "19+" oraz życiowa partnerka Piotra Żyły, ale również osoba, która zetknęła się z konkursami piękności. Marcelina Ziętek to także Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek, a co za tym idzie, dziewczyna polskiego skoczka może pochwalić się pięknym, smukłym i wysportowanym ciałem, które niejednokrotnie już miała okazję pokazać w sieci. Nie inaczej było i tym razem, jednak Marcelina Ziętek postanowiła odsłonić nieco więcej, niż zazwyczaj. Była zaledwie krok od wpadki. 

Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

Marcelina Ziętek w bikini odsłoniła gorące ciało! Tym razem pokazała naprawdę sporo, była o włos od wpadki

Partnerka życiowa Piotra Żyły regularnie udaje się do SPA lub na basen i bardzo często przy tej okazji postanawia również uwiecznić się na zdjęciach, którymi później chwali się w mediach społecznościowych. Nie inaczej teraz, kiedy Marcelina Ziętek wskoczyła w seksowne bikini i zapozowała przed lustrem. Zdjęcie mogło jednak zszokować jej fanów, bowiem Marcelina Ziętek pokazała na nim nieco więcej, niż zazwyczaj, czym z pewnością rozpaliła swoich fanów.

Zobaczcie zdjęcie Marceliny Ziętek w bikini, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Ojciec Lukasa Podolskiego nie mógł już tego dłużej ukrywać! Dopiero po latach opowiedział o wielkim poświęceniu, tak wyglądało życie jego rodziny

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze