Marcelina Ziętek odsłoniła prawdziwą twarz. Potem stało się to! Diametralna zmiana

2021-10-18 12:56
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Ostatnie zdjęcia Marceliny Ziętek na Instagramie rozpaliły wszystkich fanów. Ukochana Piotra Żyły potrafi zachwycić wysportowanym ciałem, które chętnie prezentuje w skąpym bikini. Teraz postanowiła pokazać jednak nieco inne oblicze swojej osoby. Na grała obszerne wideo, w którym można zobaczyć ją w całkowicie naturalnej odsłonie. Końcowe efekty są wręcz zachwycające.

O Marcelinie Ziętek głośno zrobiło się już wiele miesięcy temu. Choć 23-latka już od pewnego czasu występowała w znanych serialach realizowanych dla TVN, sławę przyniosły jej plotki dotyczące romansu z Piotrem Żyłą. Te rozgrzewały wielu kibiców i rodziły mnóstwo domysłów. Oboje przez bardzo długie tygodnie nie potwierdzali związku, o którym mówili i pisali wszyscy.

Marcelina Ziętek pokazała półnagie ciało na plaży. Gorące zdjęcie, które potrafi zmrozić, wszystko przez jeden szczegół

Marcelina Ziętek odsłoniła prawdziwą twarz. Tak wygląda bez makijażu

Dlatego fani Żyły i Ziętek nie wiedzieli do końca, czy mogą gratulować parze, czy jednak nie. Dopiero niedawno skoczek i aktorka opublikowali wspólne zdjęcie, czym rozwiali wszelkie wątpliwości. Rzecz jasna fani gratulowali im i życzyli szczęścia. Od tego czasu Żyła i Ziętek już nie ukrywają miłości. A że 23-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, dowiadujemy się co słychać u pary.

Justyna Kowalczyk nie wytrzymała. Ujawniła ohydne ataki na siebie, była wręcz osaczona

Na Instagramie Ziętek umieszcza sporo zdjęć i w zasadzie na bieżąco informuje fanów o życiu prywatnym i zawodowym. Ponadto ostatnio zdecydowała się pokazać fankom, jak wygląda u niej codzienny makijaż. W tym celu Ziętek musiała na samym początku obszernego nagrania pokazać się bez makijażu i odsłoniła naturalną twarz.

Ziętek pojawiła się bez makijażu. Wszystko widać jak na dłoni

W "kilku odcinkowym" nagraniu na Instastories widzimy, jak krok po kroku Ziętek nakłada makijaż i używa kolejnych kosmetyków. - Dzisiaj zrobię sobie taki szybki makijaż. W ogóle zawsze bardzo szybko się maluję, bo nie lubię długo tego robić - opowiada na nagraniu Ziętek. W kolejnych etapach widać, jak partnerka Żyły pięknieje w oczach. Na końcu widzimy rzecz jasna pełny makijaż Ziętek. I tak jak aktorka powiedziała na początku nagrania, cały proces nie trwał długo, a efekty były zniewalające, co widać na poniższych zdjęciach.

Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze