Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek ofiarą PASKUDNEGO ataku. Dziewczyna Piotra Żyły mogła to tylko gorzko skwitować

2021-07-02 9:20

Piotr Żyła od pewnego czasu już nie ukrywa w mediach społecznościowych, że tworzy związek z Marceliną Ziętek. Dziewczyna popularnego skoczka narciarskiego ochoczo udziela się w Internecie, przede wszystkim na Instagramie. I z tego powodu musi być gotowa także i na niemiłe komentarze pod swoim adresem. Tak jak teraz, gdy padła ofiarą paskudnego ataku.

Miniony sezon skoków narciarskich Piotr Żyła z pewnością zapamięta do końca życia. Pod koniec lutego udało mu się bowiem w Oberstdorfie zgarnąć mistrzostwo świata na skoczni normalnej. To już jednak jest historia. Obecnie skoczkowie oddają się intensywnym treningom, aby jak najlepiej wejść w kolejne zmagania, które wystartują późną jesienią. Prywatnie natomiast znany sportowiec tworzy związek z młodszą od siebie aktorką i modelką - Marceliną Ziętek. Od pewnego czasu para nie ukrywa tego faktu już także i w mediach społecznościowych. Kobieta udziela się w tym obszarze ochoczo. A wiadomo, w jaki sposób działają social media. Gdy coś się w nich publikuje to trzeba być przygotowanym zarówno na pochlebne słowa pod swoim adresem, jak i te przykre.

Zobacz też: Partnerka Piotra Żyły ma wspaniałą wiadomość! Nowy etap życia, starała się bardzo długo, "mamy to"

Marcelina Ziętek raz jeszcze mogła poznać te prawidła w ostatnim czasie. Pod jednym z opublikowanych przez nią zdjęć padła ofiarą paskudnego ataku. Od tych słów mogło się jej zrobić naprawdę przykro. Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze