Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan/piotr_zyla_official Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Partnerka Piotra Żyły ma wspaniałą wiadomość! Nowy etap życia, starała się bardzo długo, "mamy to"

2021-07-01 22:16

Partnerka Piotra Żyły zaskoczyła swoich fanów. Marcelina Ziętek, która od pewnego czasu umawia się z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, postanowiła powiedzieć o swoim najnowszym osiągnięciu. Nie da się ukryć, że młodziutka gwiazda telewizji TVN zaczyna nowy rozdział w swoim życiu, a żeby sięgnąć po marzenia, wykonała ogrom pracy. W najcięższych chwilach mogła liczyć na swojego partnera, który na pewno miał dla niej dobre słowo. Zdjęcie opublikowane przez Ziętek mówi wszystko, warto było się starać.

Marcelina Ziętek jest postacią, obok której nie da się przejść obojętnie. Młodziutka gwiazda telewizji TVN wsławiła się swoją relacją z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, a także występami w telewizji TVN. Ostatnio o celebrytce zrobiło się głośno przy okazji kłótni z byłą żoną jej ukochanego, która była bardzo wycieńczająca dla obydwu pań. Tym razem, Ziętek nie zamierza się awanturować i szargać nerwów, ponieważ miała coś bardzo ważnego do zakomunikowania swoim obserwatorom na Instagramie. Okazuje się, że aktorka zaczyna nowy rozdział w swoim życiu, a miesiące starań dały wspaniały rezultat!

Tomasz Hajto nie zostawił litości Paulo Sousie! Powiedział, co by zrobił z Portugalczykiem, gdyby został szefem PZPN

Marcelina Ziętek przekazała wspaniałą wiadomość. Fani nie mogą ukryć zachwytu

Młoda gwiazda TVN ostatnimi czasy znana była głównie z rozwijania swojej kariery aktorskiej i modelingowej. Mało kto wiedział jednak o tym, że artystka stara się o uzyskaniu dyplomu magistra psychologii. Ostatecznie, gwieździe się udało, o czym postanowiła poinformować na swoim Instagramie.

- Udało się. Tyle ciężkiej pracy włożyłam w tę pracę magisterką, ale jest tytuł. Proszę się do mnie zwracać "pani magister". Nie no żartuję, możecie normalnie - powiedziała Marcelina Ziętek na swoich mediach społecznościowych.

Były gwiazdor Legii Warszawa oskarżony publicznie przez byłą żonę! Miał robić obrzydliwe rzeczy, kobieta ma dość

Damian Durkacz: Chcę rozdawać karty po olimpiadzie

Fani gratulują młodej aktorce. Aktorka sięgnęła po marzenia

Nie da się ukryć, że sukces młodej aktorki jest naprawdę bardzo duży, a ona zakończyła etap wielu lat nauki i może w końcu skupić się na swoim życiu zawodowym. Celebrytka zapewne świętuje sukces z Piotrem Żyłą, a także może liczyć na bardzo miłe komentarze na swoich mediach społecznościowych, w których to fani ślą jej gratulacje. Zdjęcie artystki stało się prawdziwym hitem internetu,

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze