Tomasz Hajto

i

Autor: Super Express Tomasz Hajto

Tomasz Hajto nie zostawił litości Paulo Sousie! Powiedział, co by zrobił z Portugalczykiem, gdyby został szefem PZPN

2021-07-01 20:02

Tomasz Hajto postanowił przerwać milczenie w sprawie gry reprezentacji Polski na Euro 2020 i powiedzieć, co zrobiłby z Paulo Sousą, gdyby został prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie da się ukryć, że były piłkarz Schalke 04 Gelsenkirchen i uczestnik mistrzostw świata w Korei i Japonii ma bardzo ostre poglądy i nie boi się nimi dzielić. Słowa byłego kadrowicza Biało-Czerwonych obiegły polskie media i wywołały dyskusję na temat dalszej pracy Portugalczyka z drużyną narodową.

Tomasz Hajto jest postacią, której nie trzeba przedstawiać. Były obrońca Górnika Zabrze, Schalke 04 Gelsenkirchen i reprezentacji Polski po latach swojej kariery stał się ekspertem piłkarskim, który słynie z wyjątkowo mocnych wypowiedzi. Emerytowany piłkarz postanowił przerwać milczenie i powiedzieć, co sądzi o kadrze narodowej pod kierownictwem Paulo Sousy. Obrońca nie miał wątpliwości, co zrobiłby z selekcjonerem, gdyby był prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wilfredo Leon w końcu nie wytrzymał. WYGARNĄŁ wszystko prosto w twarz. Zrobiło się gorąco

Hajto grzmi nad kadrą Sousy. Zdradził, co zrobiłby z Portugalczykiem

Zdaniem Tomasza Hajty, wyciąganie pozytywów z gry reprezentacji Polski na Euro 2020 jest wielkim nietaktem, a każdy inny polski selekcjoner zostałby wyrzucony z posady za taką słabą grę. Za największą klęskę Sousy, ekspert Polsat Sport uznaje mecz ze Słowacją, po którym - gdyby pełnił funkcję prezesa PZPN - podziękowałby Sousie za dalszą współpracę.

- Polski trener po takim meczu byłby od razu zakopany. Nie wiem, czy w drugim spotkaniu poprowadziłby Polskę na Euro - mówił ekspert telewizyjny i były reprezentant kraju w "Euro Cafe" na antenie Polsatu Sport.

Ekspertowi TVP grożono PORWANIEM DZIECI! Wyznanie polskiego piłkarza mrozi krew w żyłach

Damian Durkacz: Chcę rozdawać karty po olimpiadzie

Hajto ma pretensje do Sousy. Wskazał problem Portugalczyka

Zdaniem byłego reprezentanta Polski, największym problemem portugalskiego szkoleniowca jest jego nieumiejętność pracy z drużyną narodową i brak rozróżnienia pracy z kadrą od pracy z drużyną klubową. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski, jest pierwszą, jaką prowadzi Paulo Sousa. Do tej pory Portugalczyk współpracował m.in. z angielskim Leicester City, Fiorentiną i Bordeaux. 

Najnowsze