Wilfredo Leon

i

Autor: CyfraSport Polska - Belgia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj ME Polska - Belgia GODZINA mecz siatkarzy dzisiaj ME O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 6.09

Wilfredo Leon w końcu nie wytrzymał. WYGARNĄŁ wszystko prosto w twarz. Zrobiło się gorąco

2021-07-01 14:04

Mecz Polski z Francją na zakończenie zmagań w fazie grupowej Ligi Narodów przyniósł wiele emocji nie tylko sportowych. W trakcie 5-setowego boju doszło do kłótni między Michałem Kubiakiem a Earvinem N’Gapethem. Okazało się, że w słownej utarczce udział wziął również inny zawodnik reprezentacji Polski, Wilfredo Leon, który postanowił zwrócić uwagę rywalowi.

Starcie reprezentacji Polski z Francuzami przyniosło niezwykle dużo emocji. Sytuacja w meczu zmieniała się z każdym setem i do ostatecznego rozstrzygnięcia spotkania potrzebny był tie-break. Polacy ostatecznie ulegli Francuzom, ale nie zmieniło to faktu, że nasi zawodnicy awansowali do półfinału Ligi Narodów. W trakcie spotkania emocje poniosły niektórych zawodników, a do słownych przepychanek doszło między Michałem Kubiakiem oraz Earvinem N’Gapethem. Francuz oskarżył Polaka m.in. o to, że ten używał w jego kierunku niecenzuralnych słów. Teraz okazało się, że w sprzeczce tej udział wziął też Wilfredo Leon.

Michał Kubiak po srebrze Ligi Narodów: Nasz sztab 15 razy obejrzy finał z Brazylią

Leon nie wytrzymał i zwrócił uwagę N’Gapethowi

Francuski zawodnik znany jest z tego, że lubi prowokować swoich rywali i doprowadzać do sytuacji takich, jak to w starciu z Polakami. Na zaczepki N’Gapetha odpowiedział także Wilfredo Leon, przyjmujący reprezentacji Polski, który chciał uspokoić swojego rywala i zapobiec dalszym przepychankom.

 - Powiedziałem mu, żeby nie zachowywał się w ten sposób, bo nie wygląda dobrze w telewizji i jeśli chce coś komuś powiedzieć, to niech zrobi to po meczu – Wyjawił Wilfredo Leon.

N’Gapeth ani myślał jednak zostawiać tej sytuacji. Po zakończeniu spotkania zaatakował w mediach nie tylko Kubiaka, ale także Vitala Heynena, selekcjonera reprezentacji Polski, zarzucając mu rasistowskie wypowiedzi. Belg błyskawicznie wszystkiemu zaprzeczył. Wydaje się, że zachowanie Francuza miało jedynie na celu rozproszenie uwagi Polaków przed kolejnymi spotkaniami. Nasi zawodnicy nie dali się jednak tym prowokacjom i zdobyli srebro Ligi Narodów. Francuzi zakończyli imprezę z brązowym medalem.

Martyna Grajber okrzyknięta BOGINIĄ po tym, jak pokazała wysportowane ciało w bikini. Jej ZDJĘCIA z wakacji robią furorę

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze