Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek położyła się na leżaku i odsłoniła piękne części swojego ciała. Zdjęcie to prawdziwa torpeda, opadną wam szczęki

2022-05-28 18:25

Marcelina Ziętek postanowiła pochwalić się swoimi wdziękami. Aktorka znana z roli w jednym z seriali telewizji "TVN" a także ze związku z Piotrem Żyłą, postanowiła po raz kolejny pokazać swoje wdzięki, przy wielkim zachwycie swoich obserwatorów na mediach społecznościowych. Obok tak gorącego zdjęcia artystki nie da się przejść obojętnie, nam opadły szczęki!

Marcelina Ziętek postanowiła pochwalić się wyjątkowo gorącym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Aktorka, która już nie raz szokowała wyjątkowo odważnymi zdjęciami w bikini, postanowiła tym razem pokazać część ciała, która naprawdę robi wrażenie. Obok tak pięknej fotografii nie da się przejść obojętnie. Jak dobitnie widać, artystka i partnerka Piotra Żyły ma czym czarować.

Arkadiusz Milik znowu na celowniku włoskiego giganta? Media nie mają wątpliwości, może dojść do transferu

Marcelina Ziętek pokazuje wdzięki. Jej Instagram jest pełen gorących zdjęć

Nie da się odmówić Marcelinie Ziętek, że bardzo chętnie dzieli się ona swoimi gorącymi zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda już nie raz pokazywała się w wyjątkowo skromnych strojach kąpielowych, a jej fotografie zawsze cieszyły się wielkim uznaniem wśród męskiej części jej publiczności. Tym razem, Ziętek postanowiła rozłożyć się na leżaku i zaprezentować niesamowity widok swoich nóg, które są naprawdę bajeczne. Publikacja z miejsca stała się hitem internetu i fani aktorki mogą tylko zazdrościć Piotrowi Żyle tak pięknej wybranki.

Robert Lewandowski coraz bliżej transferu? Hiszpanie wskazują na ważny szczegół, to może zaważyć na decyzji Bayernu

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marceliny Ziętek w bikini, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek pokazuje wspaniałe, długie nogi. Nie da się obok tego przejść obojętnie

Najnowsze zdjęcie Marceliny Ziętek, prezentujące jej nogi i ją samą rozłożoną na leżaku zostało polubione już przez prawie 2 tysiące użytkowników portalu społecznościowego Instagram, a sama aktorka została obsypana masą komplementów od fanów, którzy są całkowicie oczarowani jej wielką urodą.

- Rozciąganie na leżaczku  - podpisała zdjęcie ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich, Piotra Żyły.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze