Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Gorące ujęcia!

Marcelina Ziętek rozebrała się i zaczęła kosić trawę. Mocna, półnaga publikacja ukochanej Piotra Żyły

2023-05-23 14:55

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich odbiorców na mediach społecznościowych. Aktorka, modelka i ukochana Piotra Żyły, posunęła się na bardzo odważny krok i zamieściła na swoich mediach społecznościowych gorące nagranie, na którym w samym bikini kosi trawnik. Tak mocnej publikacji nie mogliśmy się spodziewać.

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Ukochana Piotra Żyły, która ma za sobą role aktorskie w telewizji TVN, a także udziela się jako modelka, pokazała, jak kosi trawnik. W tej prostej, domowej czynności nie byłoby nic interesującego, gdyby nie fakt, że Ziętek zrobiła to całkowicie półnaga! Gorące zdjęcie znalazło się na mediach społecznościowych artystki.

Marcelina Ziętek postanowiła zamieścić gorące nagranie. Kosi trawnik zupełnie półnaga!

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać wyjątkowo gorące nagranie na swoich mediach społecznościowych. Mimo że ostatnimi czasy aktorka była daleka od pokazywania gorących publikacji, które swego czasu bardzo często pojawiały się na jej profilu na Instagramie, to właśnie dziś zamieściła nagranie, które może odbierać dech fanom pięknych, kobiecych kształtów. Ukochana Piotra Żyły pokazała, jak kosi trawę, będąc odziana wyłącznie w bikini. Obok tak gorących ujęć ciężko przejść obojętnie. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Obserwujesz Marcelinę Ziętek w social mediach?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze