Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym

Marcelina Ziętek wywija swoim ciałem przed kamerą! Pręży wdzięki na pełnym słońcu, mamy nagranie

2022-03-21 12:57

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać kolejne nagranie, które prezentuje jej wdzięki. Ukochana Piotra Żyły, która dotychczas szokowała bardzo odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, postanowiła zaskoczyć nas raz jeszcze. Film, na którym Ziętek pręży swoje wdzięki do słońca, rozgrzewa do czerwoności.

Marcelina Ziętek jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom sportów zimowych. Ukochana Piotra Żyły wielokrotnie zadziwiała fanów, pokazując swoje wdzięki na odważnych publikacjach na mediach społecznościowych i tym razem zrobiła podobnie, prężąc swoje ciało do promieni słońca. Tak odważnej publikacji ze strony aktorki nie mogliśmy się spodziewać.

Lewandowscy kupili sobie psa. Znamy rasę! Wybuchła awantura

Marcelina Ziętek pręży swoje ciało do słońca. Aktorka słynie z odważnych publikacji

Nie da się ukryć, że Marcelina Ziętek uwielbia prezentować swoje wdzięki szerszej publiczności. Aktorka już nie raz pokazywała swoje wdzięki na mediach społecznościowych, pokazując się w strojach kąpielowych, które były bardzo skromne. Męska część publiki Instagrama Ziętek była wprost rozkochana w odważnych ujęciach ukochanej Piotra Żyły, która słynie z wielkiej urody. Tym razem artystka skorzystała ze zmieniającej się pogody i pokazała, jak grzeje się na gorącym słońcu. Nagranie stało się prawdziwym hitem internetu i pokazuje, że w tym roku Ziętek zaskoczy nas jeszcze nieraz.

Maciej Rybus nie przyjedzie na kadrę! Decyzja zapadła, nie mogło być inaczej

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Ziętek pręży ciało na słońcu. Gorące nagranie dostało się do internetu

Nagranie, na którym Ziętek wygina swoje ciało, stało się prawdziwym hitem portalu społecznościowego Instagram i zostało już polubione przez 900 użytkowników sieci. Nie da się ukryć, że adoratorów urody Marceliny Ziętek jest naprawdę bardzo dużo i bez wątpienia aktorka jeszcze nie raz pokaże nam uroki swojego ciała.

Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Najnowsze