Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowscy sprawili sobie psa. Znamy rasę! Wybuchła awantura

2022-03-21 11:27

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na sprawienie sobie pieska, co spotkało się z masą komentarzy ze strony internautów. O ile większość stwierdzeń kierowanych w kierunku kapitana reprezentacji Polski jest pozytywna, o tyle znaleźli się krytycy, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół. Mowa o rasie posiadanego zwierzęcia.

Anna i Robert Lewandowscy poinformowali w niedzielę 20 marca 2022 roku, że zdecydowali się na sprawienie sobie pieska. Zdjęcia zwierzaka z jego nową rodziną stały się prawdziwym hitem, jednak niektórzy zwrócili uwagę na pewne kontrowersje, które tyczą się głównie rasy pieska. W komentarzach internautów wybuchła prawdziwa afera.

Maciej Rybus nie przyjedzie na kadrę! Decyzja zapadła, nie mogło być inaczej

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na sprawienie sobie pieska. W komentarzach afera

Największym powodem kontrowersji wokół sprawienie pieska jest jego rasa. Mowa bowiem o rasie cavapoo, a więc połączeniu pudelka i cavaliera. Sprawę nagłośniła na swoich mediach społecznościowych aktywistka Malwina Łapińska.

- Od początku roku już dwie celebrytki zostały skrytykowane za promowanie hybryd (to psy połączone z dwóch różnych ras, ostatnio bardzo modną jest cavapoo, czyli połączenie cavaliera z pudlem). Były to Julia Wieniawa i Monika Kociołek. Myślałam, że po tak dużym odzewie, po krytyce związanej z kupowaniem mieszanek ras, w końcu celebryci i celebrytki pójdą po rozum do głowy, ale nie - napisała Malwina Łapińska.

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej na wakacjach, przejdź do galerii poniżej.

Fani podzieleni. Większość chwali decyzję o sprawieniu sobie zwierzaka

Mimo głosów krytyki pojawia się wiele komentarzy, które chwalą rodzinę Lewandowskich za przyjęcie do domu psiaka. Sama Anna Lewandowska nie ukrywa radości, że zwierzątko znalazło dom właśnie w jej familii.

- Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert  dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie - napisała Lewandowska na swoim Instagramie.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze