Marcelina Ziętek zadziwiła fanów. Ukochana Piotra Żyły powiedziała o ślubie i dziecku

2021-09-20 21:18
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Autor: Instagram Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Marcelina Ziętek zadziwiła swoich fanów. Przepiękna ukochana Piotra Żyły, która już nie raz wzbudzała emocje swoimi zdjęciami na mediach społecznościowych, postanowiła podzielić się ze zdjęciami z planu produkcji TVN "19+", w której występuje. Pod swoją fotografią powiedziała o ślubie i dziecku. Ta sprawa nie tyczy się jednak jej związku ze skoczkiem narciarskim.

Marcelina Ziętek nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda znana z produkcji TVN, "19+", postanowiła zapytać swoich fanów o dziecko i małżeństwo. Sprawa nie tyczy się jednak jej relacji z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, a jej postaci w serialu. Czy już niebawem, Ziętek pokaże się z zupełnie nieznanej strony?

Na jaw wyszło, ile pieniędzy ma Marta Linkiewicz. Polscy siatkarze nie zarobili tyle za medal mistrzostw Europy

Marcelina Ziętek pokazuje zdjęcia z planu. Zapytała o dziecko i ślub

Pod swoją najnowszą publikacją na Instagramie, Marcelina Ziętek pochwaliła się, że aktywnie pracuje na planie serialu "19+", który jest prawdziwym hitem telewizji TVN. Wiele wskazuje na to, że bohaterka grana przez Ziętek odegra wielką rolę w fabule. Sama aktorka postanowiła zapytać nawet swoich obserwatorów, co ich zdaniem, stanie się z jej bohaterką. Wtedy też zasugerowała, że je postać może zajść w ciążę, albo stanąć na ślubnym kobiercu. Fani wprost nie mogą się doczekać.

- Kręcimy dla Was nowe, Macie jakieś pomysły co czeka Kaję? A. Ślub B. Ślub i rozwód C. dziecko D.inne (co) - zapytała ukochana Piotra Żyły na Instagramie.

Justyna Żyła u specjalisty. Potężna strzykawka w głowie! To musiało boleć

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marceliny Ziętek na Instagramie, przejdź do galerii poniżej.

Fani zachwyceni zdjęciem Ziętek. Dostała masę komplementów

Zdjęcie, na którym Marcelina Ziętek wcieliła się w rolę serialowej Kai, wzbudziło wielkie emocje wśród internautów. Fotografia stała się prawdziwym hitem internetu i już teraz polubiło ją prawie 1500 użytkowników Instagrama. Jak widać, Ziętek jest uwielbiana, o czym możemy przekonać się, czytając komentarze pod publikacją.

- Piękne zdjęcia super wyglądasz - napisał jeden z fanów aktorki na Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE