Michal Doleżal ogłosił WAŻNĄ DECYZJĘ! Jest wielki powrót do reprezentacji Polski

2021-01-17 19:13 mso
Michal Doleżal
Autor: Cyfra Sport Michal Doleżal

Za nami udany weekend dla polskich skoczków narciarskich. Po drugim miejscu w konkursie drużynowym, w rywalizacji indywidualnej najlepiej radził sobie Andrzej Stękała. Kolejne zmagania w Pucharze Świata odbędą się w fińskim Lahti. Którzy zawodnicy pojadą na południe Finlandii? Michal Doleżal ogłosił ważny powrót do kadry.

Czy polskim skoczkom udało się wycisnąć maksimum z weekendu w Zakopanem? Wydaje się, że jednak nie. Oczekiwania, zwłaszcza wobec przebiegu konkursu drużynowego, były nieco większe. W rywalizacji indywidualnej piąty był Andrzej Stękała, a Kamil Stoch i Dawid Kubacki odstawali od czołówki. w drużynówce dzień wcześniej, Biało-czerwoni zajęli drugie miejsce.

Stękała najlepszym z Polaków! Norweskie podium w Zakopanem, Stoch i Kubacki daleko

Nadchodzące konkursy odbędą się natomiast w fińskim Lahti. Kibice zastanawiali się, kto pojawi się w kadrze na następne zawody. Z pierwszą kadrą i konkursami Pucharu Świata tymczasowo pożegna się Klemens Murańka. W jego miejsce wskoczy natomiast Aleksander Zniszczoł.

- Michal Doleżal wybrał skład reprezentacji Polski na kolejne zawody PŚ w Lahti które odbędą się w dniach 22-24.01.2021. Polskę reprezentować będą Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Jakub Wolny oraz Aleksander Zniszczoł - czytamy na profilu Skaczemy.pl na Twitterze.

PŚ w Zakopanem: Stoch i Kubacki po konkursie drużynowym
Najnowsze