Na jaw wyszły fakty na temat związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Skoczek nie ma łatwo, aktorka do wszystkiego się przyznała

2022-01-21 9:01
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/ marceepan Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła od dłuższego czasu są w bardzo udanym związku, jednak jak się okazuje, skoczek nie ma z aktorką tak łatwo, jakby się mogło wydawać. Wszystko przez pewną cechę gwiazdy TVN, o której to powiedziała w rozmowie z programem "Dalia Talks". Reprezentant Polski musi się mieć na baczności!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła od dłuższego czasu są parą i nic nie zapowiada tego, aby ten stan rzeczy się zmienił. Jak przyznaje gwiazda TVN, ma jednak w swoim charakterze cechę, która może być ciężarem dla swojego partnera. Okazuje się, że skoczek narciarski musi się mieć na baczności, żeby negatywna część osobowości artystki się nie odezwała.

Reprezentant Polski oceniony za pierwszy występ w nowym klubie. Stanowcza reakcja mediów, te słowa mówią wszystko

Marcelina Ziętek o tym, jaką jest partnerką. Ma jedną, negatywną cechę

W rozmowie z "Dalia Talks" Ziętek przyznała, że jedną z cech jej charakteru jest zaborczość, która odciska się na związkach. Jak sama przyznała jednak, jest w stanie zaoferować swojemu partnerowi bardzo dużo uczucia, jednak jakakolwiek próba skrzywdzenia jej może skończyć się rozpadem związku.

- Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło i jest mi oddany, wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi to już koniec - powiedziała aktorka znana z telewizji TVN w wywiadzie.

Fabio Cannavaro w nowym klubie? Mógł prowadzić Polaków, rozmawia z klubem Premier League

Aby zobaczyć, jak wyglądał "pierwszy raz" Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek mierzy się z hejtem. O wszystkim powiedziała

Mimo że aktorka ma wielkie sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym, to przyznała, że czasem mierzy się z wielkim hejtem i dotykał on ją bardzo, gdy była młoda.

- Hejt zawsze mnie dotykał, w dużo mniejszym stopniu niż teraz. Kiedyś to były jakieś pojedyncze słowa, oczywiście związane z byciem miss: 'Jak miss, to głupia", co nie jest prawdą, bo to jest bardzo ciężka praca, żeby przejść przez cały ten kurs (...) To mnie kiedyś dotykało w jakimś stopniu, byłam młoda - mówi Marcelina Ziętek.

Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze