Fabio Cannavaro w nowym klubie? Mógł prowadzić Polaków, rozmawia z klubem Premier League

2022-01-21 7:48
Fabio Cannavaro
Autor: Bai Xuefei/Xinhua News/East News Fabio Cannavaro

Fabio Cannavaro nie dogadał się z PZPN w sprawie nawiązania współpracy i mimo swojej decyzji o przyjeździe do Warszawy w celu spotkania z Cezarym Kuleszą, nie dostał propozycji kontraktu. Teraz na jaw wyszło, że kapitan włoskich mistrzów świata z 2006 roku może trafić do Premier League. Jak podaje "The Sun", Włoch zaczął rozmowy z jedną z najbardziej kultowych ekip angielskiej ekstraklasy.

Fabio Cannavaro jeszcze przed kilkoma tygodniami uważany był za jednego z faworytów do objęcia posady trenera reprezentacji Polski. Włoch ostatecznie jednak nie dogadał się z PZPN, ale to nie oznacza, że nie zaczął szukać nowych perspektyw na rozwijanie swojej kariery trenerskiej. Zdaniem "The Sun", legendarny obrońca Juventusu Turyn ma rozmawiać z jednym z przedstawicieli Premier League, który szuka właśnie nowego trenera.

Zwrot akcji w sprawie selekcjonera Polski! Sensacyjna informacja, znany trener miał odrzucić propozycję PZPN, kontrakt był gotowy do podpisania

Fabio Cannavaro w Premier League? Angielskie media donoszą

Mimo że Cannavaro był widziany w Warszawie, gdzie rozmawiał z Cezarym Kuleszą na temat pracy z kadrą Polski, to ostatecznie miał porzucić marzenia o zostaniu trenerem kadry, aby móc skupić się na pracę z którymś z klubów. Teraz na jaw wyszło, że Włoch jest w ścisłym kontakcie ze słynnym Evertonem. Ekipa z Liverpoolu w tym sezonie spisuje się tragicznie, co doprowadziło do zwolnienia Rafy Beniteza z roli opiekuna "The Toffees" Czy mistrz świata z 2006 roku znajdzie się na ławce trenerskiej znanej drużyny? Nie jest to niewykluczone, ale sam klub ma mieć o wiele poważniejszych kandydatów.

Karol Świderski zagra w Charlotte FC. Znamy szczegóły umowy, astronomiczna gaża! [TYLKO U NAS]

Aby zobaczyć zdjęcia Fabio Cannavaro z Warszawy, przejdź do galerii poniżej.

Kto nowym trenerem Evertonu? Klub z Liverpoolu ma swoich faworytów

Na przeszkodzie w zatrudnieniu Cannavaro na stanowisku trenera "The Toffees" może stanąć fakt, że klub rozpatruje poważniej inne kandydatury. W grze o objęcie posady ma być trener Derby Country, Wayne Rooney, który przed laty wsławił się grą w Evertonie i Manchesterze United, a także inny, wybitny były reprezentant Anglii, Frank Lampard, który jest bez klubu od czasu, gdy przestał zajmować się Chelsea FC.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze