Zwrot akcji w sprawie selekcjonera Polski! Znany trener miał odrzucić propozycję PZPN, kontrakt był gotowy do podpisania

2022-01-21 7:25
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski nadal pozostaje bez trenera, a na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie działań PZPN mających na celu znalezienie następcę Paulo Sousy. Zdaniem szwajcarskich mediów, znany trener odrzucił propozycję Cezarego Kuleszy, mimo że kontrakt był już gotowy do podpisania, a sam szkoleniowiec stawił się w Polsce.

PZPN nie zdecydował jeszcze, kto zostanie następcą Paulo Sousy i poprowadzi Polskę w trakcie spotkań barażowych o mundial w Katarze. Szwajcarskie media piszą, że jeden ze znanych szkoleniowców, który wydawał się faworytem do objęcia kadry, zrezygnował z tego stanowiska, mimo że stawił się w Polsce i miał do podpisania umowę. 

Półroczny synek Kuby Rzeźniczaka ma raka. Dramatyczny wpis porzuconej mamy, chłopczyk walczy o życie

Reprezentacja Polski bez szkoleniowca. Znany trener odmówił Kuleszy

Według informacji podanych przez Andreasa Boeniego dziennikarza szwajcarskiej edycji Kickera szkoleniowcem, który odmówił Polakom jest Marcel Koller. Były szkoleniowiec reprezentacji Austrii miał stawić się w Polsce i rozmawiać z Cezarym Kuleszą, jednak do podpisania przygotowanej wcześniej umowy nie doszło.

- Marcel Koller odrzuca ofertę zostania trenerem reprezentacji Polski - chociaż kontrakt był już gotowy do podpisania. O swojej decyzji poinformował polski związek w czwartek - napisał Boeni na swoim Twitterze.

Ta informacja może niepokoić, zważając na fakt, że do baraży nie zostało już długo czasu, a brak szkoleniowca powoduje, że sami kadrowicze nie mają szansy zapoznania się z wizją nowego trenera.

Karol Świderski zagra w Charlotte FC. Znamy szczegóły umowy, astronomiczna gaża! [TYLKO U NAS]

Aby zobaczyć zdjęcia reprezentacji Polski ze zgrupowania w Hiszpanii, przejdź do galerii poniżej.

Reprezentacja Polski szuka trenera. W grze ma pozostać czterech kandydatów

O ile informacje Boeniego możemy uznać za wiarygodne, o tyle, według przekazów mediów, w grze ma pozostawać czterech trenerów, którzy mogliby popracować z Biało-Czerwonymi w trakcie spotkań barażowych. Mowa tu o Adamie Nawałce, Michale Probierzu, Macieju Stolarczyku, albo Andriju Szewczence, który jest ponoć faworytem Cezarego Kuleszy. Problemem w sprowadzeniu byłego napastnika AC Milan i Dynama Kijów mogą być jednak jego zawrotne oczekiwania finansowe.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze