Półroczny synek Kuby Rzeźniczaka ma raka. Dramatyczny wpis porzuconej mamy, chłopczyk walczy o życie

2022-01-20 18:29
Magda Stępień z synem
Autor: Instagram Magdaleny Stępień Magda Stępień z synem

Życie bywa potwornie niesprawiedliwe. Narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu każdej mamy. Niestety, niektóre walkę o swoje pociechy muszą zacząć bardzo wcześnie. Magdalena Stępień, była ukochana Jakuba Rzeźniczaka, opublikowała dramatyczny wpis na Instagramie. Wyjaśniła zniknięcie z mediów społecznościowych. Okazuje się, że syn jej i piłkarza ma rzadki nowotwór...

Magdalena Stępień po narodzinach syna zniknęła z mediów społecznościowych. Chłopiec to potomek Jakuba Rzeźniczaka, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. W mediach społecznościowych głośno było o rozstaniu pary. W końcu na świat przyszedł mały Oliwierek. Nikt nie mógł się spodziewać dramatycznego zwrotu w tej sprawie. Modelka zniknęła z social-mediów. W czwartkowy wieczór wyjaśniła powody. Zaledwie półroczny chłopiec walczy o życie. Wszystko opisała w długim wpisie na Instagramie. Fani trzymają kciuki za powrót do zdrowia Oliwierka. Czeka go jednak bardzo długa walka.

Jakub Rzeźniczak nie pojawił się na chrzcie syna. Byłe partnerki piłkarza świętowały razem

Syn Rzeźniczaka i Stępień ma nowotwór

- Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka - zaczęła długi wpis na Instagramie Stępień. Przyznała, że chłopiec zmaga się z rzadką odmianą nowotworu.

Magdalena Stępień poprosiła o modlitwę fanów licznie zgromadzonych na jej profilu. - Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby. Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem - pisała w dramatycznym poście.

Jakub Rzeźniczak rozstał się z matką swojego przyszłego dziecka! Magdalena Stępień przerwała milczenie i wyznała całą prawdę

Sprawę w mediach społecznościowych skomentował także sam piłkarz, który jest gotowy włączyć się do walki o zdrowie synka. - Pokonamy tą straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii - napisał na Instagramie.

Kim jest Jakub Rzeźniczak?

Jakub Rzeźniczak to piłkarz Wisły Płock. Wcześniej przez lata grał w warszawskiej Legii, w której barwach zdobył wiele trofeów. Z Łazienkowskiej odszedł do Karabachu Agdam. Występował także w reprezentacji Polski. Ma na koncie dziewięć występów z orłem na piersi.

Sonda
Czy lubisz Jakuba Rzeźniczaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze