Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień

Jakub Rzeźniczak rozstał się z matką swojego przyszłego dziecka! Magdalena Stępień przerwała milczenie i wyznała całą prawdę

2021-07-06 18:48

Jeszcze kilka tygodni temu Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień byli szczęśliwą parą, która przygotowuje się na narodziny długo wyczekiwanego syna Oliwiera. Partnerka piłkarza reprezentującego na co dzień barwy Wisły Płock opowiedziała również historię ich miłości i twierdziła, że Rzeźniczak oraz ona są sobie pisani. Teraz jednak okazuje się, że ich związek nie przetrwał próby czasu, co była już partnerka piłkarza potwierdziła na swoich mediach społecznościowych.

Po tym, jak Jakub Rzeźniczak rozstał się z Edytą Zając, piłkarz występujący na co dzień w Wiśle Płock związał się z Magdaleną Stępień. Para publikowała wiele wspólnych zdjęć, a w pewnym momencie poinformowała również, że spodziewa się dziecka. Jakiś czas później w mediach pojawiły się plotki o tym, że Jakub Rzeźniczka i Magdalena Stępień mają poważny kryzys, jednak ten szybko został zażegnany i wydawało się, że wszystko wróciło na właściwe tory. Partnerka piłkarza Wisły Płock twierdziła wtedy, że Rzeźniczak i ona są sobie pisani i gorszy okres w ich relacji był jedynie przejściowy. Taki stan rzeczy nie utrzymał się jednak zbyt długo, bo już kilka tygodni później z Instagrama kobiety zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia z piłkarzem, a ona sama przestała się udzielać w mediach społecznościowych. Niedawno Magdalena Stępień wróciła na Instagrama i przy okazji potwierdziła, że para się rozstała. 

Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień przez narodzinami syna

Po tym jak kobieta ponownie zaczęła się udzielać w mediach społecznościowych zaręczała, że wszystko z nią w porządku, jednak ostatni post przyciągnął uwagę dociekliwych fanów. Jak donosi portal "Kozaczek", pod fotografią Magdalena Stępień miała napisać, że już niebawem spotka się ze swoim długo wyczekiwanym synem. Poniżej, w odpowiedzi na jeden z komentarzy dotyczący jej związku kobieta wprost odparła, że rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem. - Bo nie jesteśmy już z Kubą - napisała Magdalena Stępień. Ta wiadomość zdecydowanie zaskoczyła internautów, którzy wspierają byłą już partnerkę piłkarza w komentarzach.

Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle WAŻNĄ wiadomość od fana. Reakcja piłkarza była błyskawiczna

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne
Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2021/2022?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze