Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle ważną wiadomość

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle ważną wiadomość

Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle WAŻNĄ wiadomość od fana. Reakcja piłkarza była błyskawiczna

2021-07-06 17:56

Powiedzieć, że Euro 2020 nie było najlepszym turniejem w wykonaniu Grzegorza Krychowiaka, to jabkby nie powiedzieć nic. Pomocnik reprezentujący na co dzień barwy Lokomotiwu Moskwa już w pierwszym meczu wyleciał z boiska po ujrzeniu dwóch żółtych kartek, a w ostatnim spotkaniu ze Szwecją również nie zachwycił, przez co spadła na niego ogromna fala krytyki. Ta nie ustaje również w mediach społecznościowych Krychowiaka, jednak pod ostatnim postem reprezentant Polski otrzymał niezwykle ważną wiadomość, a którą błyskawicznie odpowiedział.

Przed rozpoczęciem Euro 2020 wielu kibiców reprezentacji Polski oraz ekspertów piłkarskich miało nadzieję, że Biało-czerwonym uda się osiągnąć sukces z Euro 2016 lub dojść jeszcze dalej podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Niestety rzeczywistość okazał się brutalna i piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę pożegnali się z turniejem, przez co zarówno na piłkarzy, jak i trenera spadła ogromna fala krytyki. Przed uszczypliwymi komentarzami niezadowolonych i zawiedzionych fanów oraz ekspertów nie uchronił się również Grzegorz Krychowiak, który najpierw wyleciał z boiska w meczu ze Słowacją, a później zagrał poniżej oczekiwań w ostatnim meczu fazy grupowej ze Szwecją. Internauci potrafią być bardzo pamiętliwi, o czym przekonujemy się pod kolejnymi zdjęciami reprezentantów Polski na Instagramie, jednak Grzegorz Krychowiak otrzymał również niezwykle ważną i budującą wiadomość w mediach społecznościowych. 

Grzegorz Krychowiak otrzymał ważną wiadomość 

Grzesiu powiem jedno, nie gadają co chcą, dalej jesteś genialnym piłkarzem i fantastycznym człowiekiem, powodzenie w nadchodzącym sezonie!!! - napisał jeden z fanów pod ostatnim zdjęciem Grzegorza Krychowiaka na Instagramie. Na odpowiedź reprezentanta Polski nie musiał długo czekać, bo piłkarz Lokomotiwu Moskwa odpisał mu po zaledwie dwóch minutach. - Dziękuję za wsparcie odpisał Krychowiak. 

Syn Diego Maradony przerwał milczenie w sprawie Lewandowskiego. Porównał go do wielkiej gwiazdy, nie mógł ukryć zachwytu

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne
Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle ważną wiadomość

i

Autor: Instagram/ grzegorz.krychowiak Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle ważną wiadomość
Sonda
Jak oceniasz występ Grzegorza Krychowiaka na Euro 2020?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze