Wojciech Szczęsny skrytykowany po Euro 2020

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny skrytykowany po Euro 2020

Tak przykrych słów o Wojciechu Szczęsnym nie było już dawno. Dla bramkarza reprezentacji Polski to będzie straszny cios

2021-06-29 14:54

Reprezentacja Polski nie zaprezentowała się na Euro 2020 tak, jak spodziewali się tego kibice Biało-czerwonych oraz eksperci piłkarscy. Słabe występy w poszczególnych spotkaniach sprawiły, że piłkarzom oberwało się jeszcze podczas ich udziału w imprezie, jednak dopiero odpadnięcie piłkarzy prowadzonych przez Paulo Sousę sprawiło, że kibice nie pozostawili na nich suchej nitki. Teraz kilka przykrych słów na swój temat ponownie może przeczytać Wojciech Szczęsny.

Kibice reprezentacji Polski mieli nadzieję przed rozpoczęciem tegorocznych mistrzostw Europy, że Biało-czerwoni powtórzą swój sukces z Euro 2016 i tym razem również dojdą daleko na dużej imprezie. Niestety dla zawodników i fanów znad Wisły, piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę szybko skończyli swoją przygodę na Euro 2020 i po trzech spotkaniach fazy grupowej pożegnali się z turniejem. To wywołało wielki gniew zarówno kibiców reprezentacji Polski, jak i ekspertów piłkarskich, którzy nie zostawili na selekcjonerze oraz zawodnikach suchej nitki. Najmocniej oczywiście oberwało się Paulo Sousie, jednak kolejne osoby wytykały błędy również zawodników. Tym razem kilka cierpkich słów na swój temat może usłyszeć Wojciech Szczęsny, dla którego litości nie miał Maciej Terlecki w swoim ostatnim wywiadzie. 

Szczęsny krytykowany po Euro 2020

- Moje zdanie wciąż jest takie, że Wojtek po prostu nie daje rady. To chyba najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie. Zawsze stawiałbym na Łukasza Fabiańskiego i takie jest moje zdanie. Bardzo podobają mi się jego umiejętności i charakter, ale akurat teraz był kontuzjowany - wyznał w rozmowie z "WP Sportowe Fakty" Maciej Terlecki. - Moim zdaniem Maciej Szczęsny był o wiele lepszym bramkarzem niż Wojtek, tylko po prostu trafił na gorsze czasy - dodał. 

Sławomir Peszko postanowił ZAWSTYDZIĆ Roberta Lewandowskiego. Publicznie wyciągnął kwestię WÓDKI

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Sonda
Polska na Euro 2020 - czy zasłużenie odpadliśmy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze