Nie uwierzysz, co łączy Kamila Stocha i Majkę Jeżowską. Mało kto o tym wiedział, będziecie w szoku

2021-10-21 10:41
Kamil Stoch Majka Jeżowska
Autor: instagram.com/kamilstoch / instagram.com/majkajezowska

Kamil Stoch jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Mistrz olimpijski z Soczi cieszy się wielkim uwielbieniem, a jego losy są co zimę śledzone przez miliony polskich telewidzów. Mało kto wie, że sportowiec i słynna piosenkarka - Majka Jeżowska, mają rzecz, która ich łączy, Mało kto zdawał sobie z tego sprawę!

Kamil Stoch od lat zachwyca nas wielką formą i, mimo że jego kariera, chcąc nie chcąc zbliża się do końca, to nadal potrafi zadziwiać i gromadzić miliony Polaków przed telewizorami. Okazuje się, że reprezentant Polski w skokach narciarskich ma jedną wspólną rzecz z piosenkarką, Majką Jeżowską. Mało kto zdawał sobie z tego sprawę!

Niemcy zaatakowali Roberta Lewandowskiego po meczu z Benfiką. Co oni wypisują? Bulwersujące opinie

Kamil Stoch zachwyca kibiców. Co łączy go z Majką Jeżowską?

O ile życie prywatne skoczka narciarskiego było omawiane przez każde medium plotkarskie w kraju, o tyle mało kto zwrócił uwagę na dość nietypowy fakt z życia sportowca. Sportowiec urodził się 25 maja 1987 roku, a więc dokładnie 27 lat po narodzinach Majki Jeżowskiej. Możliwe, że mały Kamil dorastał,  słuchając piosenek gwiazdy polskiej estrady, zważając na fakt, że jej utwory dla dzieci były wyjątkowo popularne, kiedy przyszły mistrz olimpijski zaczynał dopiero marzyć o występach w Pucharze Świata. Ostatecznie, zarówno Jeżowska, jak i Stoch odcisnęli się złotymi zgłoskami w pamięci milionów Polaków, którym to dostarczyli we dwoje mnóstwo radości.

To wyznanie Justyny Kowalczyk może zaskakiwać. Mało znany fakt z życia mistrzyni ujrzał światło dzienne

Aby zobaczyć zdjęcia Kamila Stocha w wannie, przejdź do galerii poniżej.

Kamil Stoch od dziecka przejawiał zainteresowanie skokami. Ojciec wyznał prawdę

Mimo że Kamil Stoch urodził się tego samego dnia co Majka Jeżowska, to nie zamierzał nigdy pójść w kierunku muzyki, a jego zainteresowaniem od samego początku były skoki narciarskie, w których bryluje po dziś.

- Jako dziecko był wyzwolony ze strachu. Trwogę musieliśmy przejąć my dorośli – mówił w "Eurosporcie" ojciec sportowca, Bronisław Stoch.

– Dzień przed treningiem na dużej skoczni Kamil nie spał. To było ryzyko, ale byłem pewny, że sobie poradzi. Nie miał wpadek, było to bezpieczne – ocenia pierwszy trener Kamila, Zbigniew Klimowski.

Sonda
Czy Kamil Stoch to najlepszy polski skoczek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze