Andrzej Bargiel

i

Autor: Red Bull Content Pool Andrzej Bargiel

Niebywały wyczyn Andrzeja Bargiela! Zdobył szczyt jako pierwszy i zjechał z niego na nartach

2021-04-30 12:12

Nieprawdopodobny sukces Andrzeja Bargiela! Polak jako pierwszy człowiek w historii zdobył szczyt Yawash Sar II (6178 m n.p.m.), a to nie koniec - dodatkowo zjechał bowiem z niego na nartach. O wyczynie himalaisty momentalnie zrobiło się bardzo głośno, a zewsząd pod jego adresem zaczęły sypać się gratulacje. To jego kolejne osiągnięcie, które zapiszy się złotymi zgłoskami na kartach historii.

Wielki od lat

Wszyscy polscy fani sportu od lat mogą cieszyć się sukcesami Andrzeja Bargiela i podziwiać jego kolejne osiągnięcia. W 2018 roku Polak jako pierwszy człowiek w historii zjechał m.in. nartami z K2. To wyłącznie rozbudziło apetyty himalaisty, który postanowił się nie zatrzymywać. Teraz, trzy lata po tym wiekopomnym wydarzeniu, napisał kolejny pasjonujący scenariusz. O wszystkim momentalnie zrobiło się bardzo głośno, a do sportowca zewsząd napłynęły zasłużone gratulacje.

Justyna Kowalczyk zostawiła męża samego na 2 godziny. Dziura w spodniach, pierwotne zachcianki

Bargiel znów zachwycił

"Everest Today" poinformował na Twitterze, że Andrzej Bargiel jako pierwszy zdobył szczyt Yawash Sar II, a ponadto zjechał z niego na nartach! Wyprawa Polaka w tamte rejony świata rozpoczęła się 19 kwietnia, kiedy to udał się do Pakistanu. Teraz bez cienia wątpliwości można już powiedzieć, że zakończył się pełnym sukcesem. Andrzej Bargiel raz jeszcz zachwycił nie tylko polskie społeczeństwo, ale i światową społeczność żywo zainteresowaną zdobywaniem niedostępnych górskich szczytów i ekslporacją trudnych do zdobycia miejsc.

Apetyt nie maleje

Andrzej Bargiel zakończył kwiecień w wielkim stylu. Jego historia uczy jednak, że z pewnością nie osiądzie na laurach, a już wkrótce będziemy obserwować kolejne wyprawy mające na celu przynieść następne sukcesy w zakresie niesamowitych wyczynów na z pozoru niedostępnych górskich szczytach.

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze