Justyna Kowalczyk zostawiła męża samego na 2 godziny. Dziura w spodniach, pierwotne zachcianki

2021-04-30 9:26 kkn
Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk i jej mąż, Kacper Tekieli wydają się tworzyć bardzo zgraną parę. Łączy ich nie tylko miłość, ale również wspólna pasja. Oboje uwielbiają wędrówki i aktywność fizyczną. Doskonale widać to po ich mediach społecznościowych, gdzie co chwila pokazują się zdjęcia z kolejnych wypraw. Małżeństwo ma również ogromny dystans do publikowanych przez siebie treści. Tym razem Justyna Kowalczyk postanowiła pokazać, co dzieje się z mężem pozostawionym na dwie godziny.

Justyna Kowalczyk przez wiele lat swojej pięknej kariery skupiała się przede wszystkim na sporcie i biciu kolejnych rekordów i osiągnięć. Rzadko kiedy można było spotkać wywiad, w którym mistrzyni olimpijska opowiada o swoim życiu prywatnym. Takie rozmowy ukazywały się naprawdę sporadycznie. Dlatego też sporym zaskoczeniem dla jej fanów było, gdy w pewnym momencie Kowalczyk pokazała się z tajemniczym mężczyzną, którym okazał się Kacper Tekieli. Para zaczęła następnie publikować sporo wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, co wskazywało, ze ich związek jest poważny. Ślub wzięli pod koniec ubiegłego roku. Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a na Instagramie co rusz publikują zdjęcia z kolejnych wspólnych wypraw. Na fotografiach najczęściej goszczą nie tylko piękne widoki, ale również i ich szerokie uśmiech.

Justyna Kowalczyk mąż

Nie brakuje również śmiesznych postów, w których widać, że i Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk mają do siebie ogromny dystans. Po ostatnich fotografiach można wnioskować, że małżeństwo wybrało się na nieco dalszą wyprawę niż zazwyczaj. Kowalczyk wraz z mężem przebywają obecnie w Chorwacji, gdzie również nie zapomnieli o górskich wspinaczkach. A że uwielbiają aktywnie spędzać czas, to rejon Bałkanów jest do tego idealny.

Mąż Kowalczyk został na chwilę sam

Na profilach i Kacpra Tekieliego i Justyny Kowalczyk pojawia się sporo zdjęć z wypadu do Chorwacji. Większość z nich dotyczy oczywiście wycieczek, ale nie brakuje również nieco bardziej śmiesznych akcentów. Kowalczyk opublikowała niedawno nietypowe zdjęcie męża z wymownym podpisem. Całość na pewno rozśmieszyła sporą część jej fanów. Szczegóły poznacie w galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze