O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 26.02 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w Oberstdorf piątek 26 lutego

2021-02-26 9:06 dko
Dawid Kubacki
Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

SKOKI dzisiaj 26.02 O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w Oberstdorf w piątek 26 lutego. MŚ Oberstdorf KWALIFIKACJE piątek 26.02 KIEDY skoki DZISIAJ w Oberstdorf? Na tę imprezę czekali nie tylko wszyscy fani skoków narciarskich, ale również sami zawodnicy. Przed nami dwa najważniejsze tygodnie w obecnym sezonie. Skoczkowie przenieśli się niedawno do niemieckiego Oberstdorfu, gdzie przez najbliższe dni będą walczyć o medale mistrzostw świata. Rzecz jasna w gronie faworytów są polscy skoczkowie na czele z Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem. Emocje rozpoczynamy w piątek od kwalifikacji. O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie w Oberstdorf 26.02.2021.

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie dzisiaj 26.02 SKOKI w piątek w Oberstdorf

Kalendarz skoków narciarskich jak zwykle naszpikowany był początkowo wieloma ciekawymi i emocjonującymi imprezami. Za skoczkami jest już m.in. rywalizacja na mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Planicy, a także Turniej Czterech Skoczni. Co najważniejsze, w każdej dotychczasowej imprezie reprezentanci Polski odgrywali ważne, albo najważniejsze role. Kibice liczą na to, że podobnie będzie podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Bo właśnie impreza za naszą zachodnią granicą będzie najważniejszą w tym sezonie. Ostatnie występy biało-czerwonych nie dawały zbyt wielkich powodów do optymizmu, bo w Zakopanem Kamil Stoch, czy Dawid Kubacki zaprezentowali się dość kiepsko, ale powiewem nadziei było to, co wydarzyło się w Rasnovie. Zawody w Rumunii były testem generalnym przed pierwszą odsłoną zmagań w Oberstdorfie. W sobotę na skoczków czeka bowiem rywalizacja na skoczni normalniej, a to właśnie na takim obiekcie w Rasnovie skakali zawodnicy. A tam i Stoch i Kubacki osiągali bardzo dobre rezultaty. Poprawa w próbach mistrza olimpijskiego była znaczna, co pozwala myśleć, że w najbliższych dniach znów możemy liczyć na naprawdę dalekie skoki.

O KTÓREJ GODZINIE Skoki narciarskie dzisiaj 26.02 piątek Oberstdorf O KTÓREJ SKOKI w piątek

Liderzy polskiej kadry jak na razie z normalnym obiektem w Oberstdorfie okazję mieli zapoznać się w środę. Wówczas najrówniej skakał Dawid Kubacki, co potwierdzałoby, że to mistrz świata sprzed dwóch lat na takich skoczniach czuje się najlepiej z Polaków. W czwartek natomiast na treningach zabrakło Stocha, Kubackiego i Żyły. Wynikało to z planów Michala Doleżala, który postanowił dać odpocząć naszym zawodnikom. W piątek natomiast czasu na odpoczynek już nie będzie. Wieczorem odbędą się bowiem kwalifikacje. Czas na błędy w zasadzie się skończył i rozpoczynają się prawdziwe emocje.

SKOKI NARCIARSKIE dzisiaj 26.02 O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w Oberstdorf

Kwalifikacje do konkursu na skoczni normalnej podczas MŚ Oberstdorf 2021 odbędą się w piątek 26 lutego. Skoki DZISIAJ O KTÓREJ GODZINIE? Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na programie Eurosport 1. Relacja na żywo na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze