Skoki w Lillehammer RELACJA NA ŻYWO Skoki dzisiaj 3.12 Lillehammer WYNIKI LIVE ONLINE

Autor: Cyfrasport O której godzinie skoki dzisiaj piątek 15.03.2024 Raw Air Vikersund O której dzisiaj skoki narciarskie 15 marca 2024

Raw Air 2024

O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj piątek 15.03.2024 Raw Air Vikersund Gdzie oglądać skoki dzisiaj 15 marca 2024

2024-03-15 8:24

Skoki narciarskie dzisiaj (piątek 15 marcia 204) to prolog czyli kwalifikacje na mamuciej skoczni w Vikersund w ramach cyklu Raw Air. Stefan Kraft wygrał środowy konkurs PŚ w na dużej skoczni w Trondheim zaliczany do cyklu Raw Air. Zawody zdominowali Austriacy, Drugie miejsce zajął Daniel Tschofenig, trzeci był Jan Hoerl, a czwarty Daniel Huber. Polacy w komplecie awansowali do finału. Najlepszy z nich był tym razem Dawid Kubacki, który zajął 14. miejsce. Po konkursach w Trondheim rywalizacja przenosi się teraz do Vikersund, gdzie skoczkowie powalczą na mamuciej skoczni. Sprawdź, kiedy i o której godzinie skoki dzisiaj w piątek 15.03.2024 w Raw Air.

Trwa Raw Air, za nami rywalizacji w Trondheim. Środowy konkurs dostarczył dużych emocji. Po pierwszej serii byliśmy świadkami awansu wszystkich Polaków startujących w zawodach do finałowej rundy, jednakże żadnemu z nich nie udało się finalnie zająć miejsca w Top-10. Najlepszy był prowadzący w klasyfikacjach cyklu Raw Air w Pucharu Świata  Stefan Kraft, a na podium znaleźli się także jego rodacy - Daniel Tschofenig oraz Jan Hoerl.

Skoki narciarskie dzisiaj piątek 15.03.2024 Raw Air O której skoki w piątek?

Dawid Kubacki był najlepszy z Polaków w drugim konkursie w Trondheim. Zajął 14. miejsce, ale nie ukrywał frustracji i niedosytu. -  Błędy wynikają z tego, że skaczemy do d**y cały sezon. I tutaj jest ciężko to wszystko poskładać do kupy z dnia na dzień. Myślę że zrobiłem solidny krok na przód, żeby to zaczynało coraz lepiej wyglądać. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że to jest w kontekście dalszej pracy na wiosnę niż tego sezonu. Bo tego sezonu nam niewiele zostało - powiedział Kubacki w rozmowie z dziennikarzem TVN-u,

O której godzinie skoki dzisiaj piątek 15 marca 2024 O której skoki w Raw Air?

Trwa Raw Air, przed nami rywalizacja w Vikersund. Na piątek 15 marca zaplanowano prolog (kwalifikacje). Początek o godzinie 16.30. Poniżej program zawodów w Vikersund.