Obrzydliwy rasistowski atak na młodą gwiazdę! Przerażająca napaść hakerów

2020-04-04 15:42 MSo
K'Andre Miller
Autor: EastNews K'Andre Miller

Od lat problem rasizmu cały czas dotyka także świat sportu. Regularnie słyszymy o skandalach we włoskiej piłce i wielu, wielu innych zawodowych ligach. Anonimowi hejterzy najczęściej mają najwięcej odwagi w internecie. Przekonał się o tym 20-letni hokeista New York Rangers K'Andre Miller. Tego, co wydarzyło się podczas internetowej transmisji nie mógł się spodziewać.

Trwa pandemia koronawirusa, ale sportowcy cały czas starają się utrzymać bliski kontakt ze swoimi fanami. Jak to robić w czasach, gdy wszyscy muszą zostawać w domu, a zawodnicy nie mogą spotkać się nawet na wspólny trening? Wielu z nich decyduje się postawić na internetowe transmisje. Jednym z przykładów jest Maria Szarapowa, która udostępniła kibicom swój numer telefonu i prosi o przysyłanie jej wiadomości.

PIĘKNA Maria Szarapowa zdradziła swój NUMER TELEFONU! "Piszcie do mnie!"

Młody hokeista New York Rangers K'Andre Miller przygotował dla swoich kibiców niespodziankę. Stream, podczas którego można było z nim rozmawiać śledziło wielu fanów. Niestety, jak to czasem zdarza się w sieci, 20-latek padł ofiarą natrętnego trolla-hakera.

Cały czat został zasypany setkami wiadomości zawierającymi tylko jedno, wulgarne słowo określające jego kolor skóry. Kibice zostali odcięci od możliwości wysyłania komentarzy bardzo szybko. - Jesteśmy przerażeni takim zachowaniem. To nie powinno mieć miejsca ani w internecie, ani na tafli, ani nigdzie - skomentowało sprawę New York Rangers.

Słowa wsparcia dla zawodnika i krytyki dla hejtera przesłały także władze ligi! K'Andre Miller ma szansę zostać przyszłą, wielką gwiazdą hokeja. Zawodnik Rangersów reprezentował barwy Stanów Zjednoczonych w młodzieżowych kategoriach wiekowych!

Polscy kibice za Małysza go NIENAWIDZILI. Z dwoma kumplami odchodzi, będzie REWOLUCJA

Najnowsze