Ogromna zmiana u Kamila Stocha. Już tak nie wygląda! Kibice osłupieni po najnowszym zdjęciu

2021-05-12 9:14 kkn
Kamil Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch należy do grona polskich sportowców, którzy cieszą się ogromną popularnością i sympatią biało-czerwonych kibiców. Skoczek zawdzięcza to nie tylko swoim sukcesom, ale też osobowości. Stoch ma świetny kontakt z fanami i utrzymuje go w dużej mierze przez media społecznościowe. A kibice skoczka są bardzo czujni. Po ostatnim zdjęciu, jakie opublikował mistrz z Zębu, zauważyli u niego bardzo dużą zmianę. Niektórzy byli w dość sporym szoku.

W minionym sezonie Pucharu Świata Kamil Stoch ponownie udowodnił, że należy do światowej czołówki w skokach narciarskich. W wielkim stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni i długo walczył o zdobycie Kryształowej Kuli. Niestety nie wszystko zawsze szło tak, jakby sam Stoch sobie tego życzył. W niektórych konkursach nie przypominał samego siebie, a wynikało to z błędów, o jakich sam mówił. Nie zmienia to jednak faktu, że mimo upływających lat Stoch wciąż liczy się w walce o najważniejsze trofea. A przecież już za kilka miesięcy po raz kolejny w karierze będzie miał okazję, aby walczyć o złoto igrzysk olimpijskich. Niewykluczone, że będzie to dla niego ostatnia szansa na medale olimpijskie, ale to okaże się dopiero niebawem. Teraz Stoch skupiony jest na przygotowaniach do kolejnego sezonu, które rozpoczął już jakiś czas temu.

Kamil Stoch i najnowsze zdjęcie

W wiosennym okresie kibice skoków narciarskich muszą cierpliwie czekać na kolejne zawody. Letnie Grand Prix rozpocznie się dopiero za kilka tygodni. Jedną z niewielu możliwości dowiedzenia się, co słychać u naszych reprezentantów są media społecznościowe, gdzie skoczkowie są dość mocno aktywni. Zwłaszcza Kamil Stoch, który co jakiś czas publikuje nowe zdjęcie.

Stoch zaskoczył fanów

Fotografie Stocha zazwyczaj pochodzą z treningów, czy też z zawodów. Nie brakuje również tych nieco bardziej prywatnych. Ostatnio reprezentant Polski pochwalił się, że miał w końcu okazję pierwszy raz tej wiosny skosić trawę traktorem. I zapewne zdjęcie przeszłoby bez większego echa, gdyby nie pewien szczegół, który dostrzegli fani. Z galerii dowiecie się o zmianach w wyglądzie naszego mistrza.

Zobacz również: Kamil Stoch przekazał nowe informacje o żonie. Ewa Bilan-Stoch "zachorowała na monstery"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze