Adam Małysz i Izabela Małysz

i

Autor: archiwum se.pl Adam Małysz i Izabela Małysz

Żona Adama Małysza podarowała chrześniakowi prezerwatywy. Ważny symbol

2018-10-21 10:20

Ona wie jaki prezent wybrać, by nie był nudny i sztampowy. Izabela Małysz, żona Adama Małysza, zaimponowała pomysłowością, celebrując osiemnaste urodziny swojego chrześniaka, skoczka narciarskiego młodego pokolenia Tomasza Pilcha. Zobaczcie jaki zestaw gadżetów dostał wchodzący w dorosłość chłopak. Było po męsku i pikantnie.

Urodziny Pilcha przypadały w sobotę. Pani Iza pochwaliła się wręczonym Tomkowi prezentem w mediach społecznościowych. W eleganckiej skrzyneczce najważniejsze miejsce zajmują flaszki z whisky i Żubrówką. Jest też – a jakże – środek na kaca, do tego zwitek banknotów, napój energetyczny i... paczka prezerwatyw. W sam, raz, by „osiemnastka” młodego skoczka była odlotowa!

Iza Małysz prezent

i

Autor: izamalysz/INSTAGRAM Iza Małysz prezent

„Nięzbędnik 18-latka” - tak nazwała Izabela Małysz podarunek, jaki sprawiła swojemu chrześniakowi, który jest siostrzeńcem jej męża. Jak widać, Pilch wkroczył w dorosłość z przytupem, oby tak samo było w dorosłym sporcie, w którym już zaczął odnosić pierwsze sukcesy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany