Natalia Maliszewska

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Natalia Maliszewska

Skandaliczne zachowanie organizatorów IO Pekin 2022 względem Natalii Maliszewskiej. Kiedy zobaczycie jej zdjęcia z izolacji, wpadniecie w furię

2022-02-07 13:21

Natalia Maliszewska została odsunięta od wioski olimpijskiej po tym, jak wykryto w jej organizmie obecność koronawirusa. Teraz dowiedzieliśmy się, jak właściwie wygląda rzeczywistość reprezentantki Polski w stolicy Chin. Obrazki, które dotarły do Polski, są przerażające. Nie da się ukryć, że te widoki przywołują na myśl najgorsze, senne koszmary.

Natalia Maliszewska nie mogła wystartować w short-tracku na odległość 500 metrów, przez obecność koronawirusa w jej organizmie. Reprezentantka Polski została wysłana na izolację i dopiero teraz wyszło, jak się przygotowuje do kolejnych, możliwych startów. Okazuje się, że warunki, które przygotowali organizatorzy Igrzysk, są wprost skandaliczne. Kiedy zobaczyliśmy te zdjęcia, nie mogliśmy uwierzyć.

To dlatego Piotr Żyła nie wywalczył medalu? Jakub Kot zabrał głos, nie ma wątpliwości (TYLKO U NAS)

Natalia Maliszewska przebywa na izolacji. Przerażające zdjęcia z Pekinu

O tym, że strefa izolacji dla zawodników zakażonych koronawirusem nie jest najlepsza, wiedzieliśmy od pewnego czasu. Z Pekinu docierały informacje dotyczące dość słabego wyżywienia i warunkach, które odbiegały od idealnych. Okazuje się, że ofiarą słabej organizacji stała się także Maliszewska, której za szatnię przydzielono obskurny pokoik, który mógłby służyć równie dobrze za schowek za miotły. Trzeba przyznać, że czegoś takiego nie można było się spodziewać, a sami organizatorzy chińskich igrzysk mogą obawiać się wielu nieprzychylnych komentarzy ze strony fanów sportu, jak i samych sportowców.

Justyna Żyła chwali się byłym mężem. Takiej wersji Piotra jeszcze nie widzieliście, aż ciężko w to uwierzyć

Aby zobaczyć zdjęcia Natalii Maliszewskiej, przejdź do galerii poniżej.

Skandaliczne zachowanie organizatorów. Zdjęcia obiegły Polskę

Na zdjęciach, które dostały się do sieci, widzimy, że szatnia Maliszewskiej została zorganizowana w pewnego rodzaju schowku. Aby umożliwić przebranie się, sportsmenka dostała do dyspozycji dwa krzesła, jednak musi się bardzo namęczyć z pomieszczeniem, zważając na fakt, że znalazły się w nim także inne przedmioty, które służyły zapewne do otwarcia igrzysk. Tych widoków nie da się wymazać z pamięci.

Sonda
Czy Natalia Maliszewska sięgnie po medal Igrzysk Olimpijskich?
Najnowsze