Dawid Kubacki, Marta Kubacka

i

Autor: Instagram Dawid Kubacki, Marta Kubacka

Piękna żona Dawida Kubackiego wspiera go w walce w Turnieju Czterech Skoczni. Kim jest Marta Kubacka?

2019-12-31 11:34

Po pierwszym konkursie, to właśnie polski mistrz świata z Seefeld jest najwyżej z Polaków w klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni. Dawid Kubacki walczy o zwycięstwo w tych prestiżowych zmaganiach, a kciuki z całych sił ściska za niego jego ukochana żona. Kim jest Marta Kubacka?

Dawid i Marta Kubaccy znają się od lat, w związku byli już, gdy przyszły mistrz świata dopiero wskakiwał do narciarskiej elity. Marta również była ściśle związana ze sportem, ale nie odnosiła zbyt wielu sukcesów. Uprawiała szermierkę w jednym z katowickich klubów, a także studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego.

Obecnie razem z mężem mieszka w Zakopanem. Dawid oświadczył się ukochanej podczas wakacji w Egipcie. - Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Para wzięła ślub w maju tego roku, a ich ceremonii towarzyszyli czołowi polscy zawodnicy ze świata sportów zimowych. Nie mogło zabraknąć Kamila Stocha z żoną Ewą, Macieja Kota, Piotra Żyły, Stefana Huli czy Jakuba Wolnego. Zakochani wyglądali zjawiskowo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze