Piotr Żyła, Dawid Kubacki

i

Autor: Paweł Skraba / SUPER EXPRESS Piotr Żyła, Dawid Kubacki

prosto z mostu o kubackim

Piotr Żyła jasno pokazał Dawidowi Kubackiemu, gdzie jest jego miejsce w szeregu! Użądlił kolegę z reprezentacji publicznie

2023-07-05 7:49

Reprezentanci Polski w skokach narciarskich minione już Igrzyska Olimpijskie zakończyli z jednym medalem. Na Wielkiej Krokwi rzutem na taśmę Dawid Kubacki wywalczył złoty krążek. Tuż pod nim najbliżej medalu był Piotr Żyła, jednak ostatecznie nie udało mu się wskoczyć na podium. Po zakończeniu rywalizacji Żyła jasno wypowiedział się o swoim koledze z kadry, przy okazji nieco go podszczypując żartobliwie.

Tuż przed startem Igrzysk Europejskich wielu fanów skoków narciarskich pokładało spore nadzieje w podopiecznych trenera Thomasa Thurnbichlera. Ostatecznie na koncie biało-czerwonych pojawił się złoty medal, który Dawid Kubacki wywalczył podczas ostatnich zawodów na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Rywalizacja podczas letniej imprezy była również przy okazji sprawdzianem dla pozostałych kadrowiczów, którzy dowiedzieli się, że dalej muszą ciężko pracować, jak np. Kamil Stoch, który tej imprezy raczej w żadnym stopniu nie zaliczy do udanej. Swój wynik oraz przy okazji złoto Kubackiego postanowił skomentować również Piotr Żyła, który na Średniej i Wielkiej Krokwi był 7. 

Piotr Żyła zażartował z Dawida Kubackiego. Zaczął mówić o jego złotym medalu IE i wypalił

Charyzmatyczny lider reprezentacji Polski nie ukrywał, że wybierał się do Zakopanego z apetytem na wywalczenie krążka Igrzysk Europejskich, jednak jego obecna forma mu to uniemożliwiła. Przy okazji jednak cieszy się z tego, że medal trafił w ręce Dawida Kubackiego, chociaż nie omieszkał zażartować z reprezentacyjnego kolegi, który na Średniej Krokwi zaliczył gorszy wynik od Żyły i był na 10. miejscu. 

Piotr Żyła jasno pokazał Dawidowi Kubackiemu, gdzie jest jego miejsce w szeregu! Użądlił kolegę z reprezentacji publicznie

- Popełniłem za dużo błędów, ale... trudno. Trochę ochłonąłem, cieszmy się złotem Dawida. Pokazał, że jest najlepszy. Czemu tak słabo skakał na Średniej Krokwi? Nie wiem, wydawało się, że też powinien wygrać - wypalił śmiejąc się Piotr Żyła rozmowie z portalem "skijumping.pl", żartując nieco z Dawida Kubackiego po wygraniu przez niego złotego medalu. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Peszko - Żyła?
Listen on Spreaker.
Piotr Żyła na zgrupowaniu przed Igrzyskami Europejskimi: Czas wolny? Chodzimy w miasto!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze