Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Uczył ją latać!

Piotr Żyła pokazał ukochanej, jak latać! Nagranie wyciekło do internetu, romantyczne chwile

2022-09-05 10:58

Piotr Żyła postanowił zademonstrować swojej ukochanej, jak się lata! Reprezentant Polski w skokach narciarskich, który już teraz szykuje się do kolejnego sezonu w Pucharze Świata, postanowił pokazać swojej ukochanej, Marcelinie Ziątek, jak wygląda latanie na własnej skórze! O ile skoczek nie zabrał swojej miłości na skocznię, o tyle przeżyła ona dość niezapomniane chwile. Nagranie z ich randki trafiło do internetu.

Piotr Żyła postanowił sprawić niespodziankę swojej ukochanej. Reprezentant Polski w skokach narciarskich zabrał Marcelinę Ziętek na bardzo romantyczną randkę, gdzie aktorka mogła na własnej skórze przekonać się, jak to jest jest latać. Artystka nie ukrywa, że przeżyła naprawdę radosne chwile u boku ukochanego. Nagranie z ich randki dostało się do internetu!

Justyna Żyła wychodzi na randkę! Odsłoniła nogi i pozwoliła sobie na głęboki dekolt, nie mogła ukryć szczęścia! Mamy zdjęcie

Piotr Żyła odpoczywa przed sezonem. Zabrał ukochaną na randkę w niezwykłe miejsce

O ile przed Piotrem Żyłą kolejne, poważne wyzwania w Pucharze Świata, o tyle znalazł on czas na to, aby poświęcić trochę uwagi swojej ukochanej, Marcelinie Ziętek. Artystka, znana z występów w telewizji TVN udała się wraz ze swoim ukochanym do tunelu aerodynamicznego, gdzie mogła chociaż przez chwilę poczuć to, z czym zmaga się jej ukochany na co dzień. Przeżycie, jakiego doświadczyła Marcelina Ziętek, było dla niej niezwykle ważne i unikalne, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Justyna Żyła wychodzi na randkę! Odsłoniła nogi i pozwoliła sobie na głęboki dekolt, nie mogła ukryć szczęścia, mamy zdjęcie

Aby zobaczyć zdjęcia Marceliny Ziętek w bikini, przejdź o galerii poniżej.

Marcelina Ziętek uczyła się latać. Wielkie przeżycie u boku ukochanego

Marcelina Ziętek przyznała, że randka z Piotrem Żyłą, była dla niej bardzo niezwykłym doświadczeniem. Pod nagraniem wideo umieszczonym na Instagramie powiedziała, co o tym wszystkim sądzi.

- Kiedy chodzisz z Lotnikiem, a on pokazuje ci jak to jest latać - napisała poruszona doświadczeniem Marcelina Ziętek na mediach społecznościowych.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze