Piotr Żyła relaksuje się w przerwie między sezonami! Ale ma dylemat, musi coś wybrać

2021-05-07 12:29 Marcin Długosz
Piotr Żyła
Autor: Instagram / piotr_zyla_official Piotr Żyła

W skokach narciarskich nastał okres przerwy. Po wielkich emocjach związanych z rozgrywkami 2020/2021, teraz skoczkowie mają chwilę wytchnienia, aby zregenerować baterie i ruszyć z wielką radością z przygotowaniami do wyzwań czekających na nich w kolejnych miesiącach. Nic dziwnego, że mogą teraz oddać się przyjemnością, na które zwykle brakuje im czasu. Na co w takich okolicznościach postawił Piotr Żyła?

Wolne po sukcesie

W kontekście Piotra Żyły, sezon 2020/2021 najmocniej będzie wspominany z perspektywy mistrzostwa świata na skoczni normalnej, które skoczek wywalczył na koniec lutego w Oberstdorfie. Był to wielki triumf polskiego sportowca, który przyniósł mu w kraju jeszcze więcej popularności. A wcześniej i tak nie musiał na nią narzekać. Z tym większą zatem satysfakcją Piotr Żyła może spędzać przerwę pomiędzy poprzednim sezonem a tym, który rozpocznie się za kilka miesięcy. Choć oczywiście wiadomo, że w przypadku zawodowych sportowców nie ma mowy o odpuszczeniu na całej linii. Każdy z nich musi zachowywać właściwy reżim, aby potem bezboleśnie oddać się przygotowaniom do kolejnej kampanii. A okresy przygotowawcze nigdy do łatwych nie należą - to dotyczy każdej dyscypliny.

Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o swoich relacjach z teściową! Nie pozostawia wątpliwości

Piotr Żyła w międzyczasie ma jednak chwilę na realizowanie swojej pasji. Tak też postanowił uczynić i tym razem zaznaczając jednak, że ma pewien dylemat. O co chodzi konkretnie? Odpowiedź na to pytanie i wszelkie szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Kamila Wybrańczyk pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani byli absolutnie zaskoczeni, istotny szczegół zwrócił ich uwagę

Żyła mistrzem świata!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze