Piotr Żyła

i

Autor: Instagram / piotr_zyla_official Piotr Żyła

Piotr Żyła relaksuje się w przerwie między sezonami! Ale ma dylemat, musi coś wybrać

2021-05-07 12:29

W skokach narciarskich nastał okres przerwy. Po wielkich emocjach związanych z rozgrywkami 2020/2021, teraz skoczkowie mają chwilę wytchnienia, aby zregenerować baterie i ruszyć z wielką radością z przygotowaniami do wyzwań czekających na nich w kolejnych miesiącach. Nic dziwnego, że mogą teraz oddać się przyjemnością, na które zwykle brakuje im czasu. Na co w takich okolicznościach postawił Piotr Żyła?

Wolne po sukcesie

W kontekście Piotra Żyły, sezon 2020/2021 najmocniej będzie wspominany z perspektywy mistrzostwa świata na skoczni normalnej, które skoczek wywalczył na koniec lutego w Oberstdorfie. Był to wielki triumf polskiego sportowca, który przyniósł mu w kraju jeszcze więcej popularności. A wcześniej i tak nie musiał na nią narzekać. Z tym większą zatem satysfakcją Piotr Żyła może spędzać przerwę pomiędzy poprzednim sezonem a tym, który rozpocznie się za kilka miesięcy. Choć oczywiście wiadomo, że w przypadku zawodowych sportowców nie ma mowy o odpuszczeniu na całej linii. Każdy z nich musi zachowywać właściwy reżim, aby potem bezboleśnie oddać się przygotowaniom do kolejnej kampanii. A okresy przygotowawcze nigdy do łatwych nie należą - to dotyczy każdej dyscypliny.

Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o swoich relacjach z teściową! Nie pozostawia wątpliwości

Piotr Żyła w międzyczasie ma jednak chwilę na realizowanie swojej pasji. Tak też postanowił uczynić i tym razem zaznaczając jednak, że ma pewien dylemat. O co chodzi konkretnie? Odpowiedź na to pytanie i wszelkie szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Kamila Wybrańczyk pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani byli absolutnie zaskoczeni, istotny szczegół zwrócił ich uwagę

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze