Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o swoich relacjach z teściową! Nie pozostawia wątpliwości

2021-05-07 9:42

Marina Łuczenko-Szczęsna jest żoną bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego, już od pięciu lat. Z całą pewnością tworzą oni jeden z najpopularniejszych związków w naszym kraju. Owocem ich miłości jest kilkuletni syn Liam. W jakich relacjach natomiast żona piłkarza żyje ze swoją teściową? Kobieta postanowiła odpwiedzieć na to pytanie, a słowa, których użyła, nie pozostawiają żadnych wątpliwości i możliwości na niedopowiedzenia.

Wyzwania w klubie

Wojciech Szczęsny niezmiennie rywalizuje o miano podstawowego bramkarza reprezentacji Polski z Łukaszem Fabiańskim. Sytuacja ta wygląda podobnie także i w obliczu nadchodzących mistrzostw Europy. Golkiper Juventusu musi przekonać do siebie nowego selekcjonera kadry, Paulo Sousę. W maju jednak musi skupić się jeszcze na mocnej walce w swoim klubie. Coraz mocniej wzmagają się bowiem doniesienia, że turyńczycy są gotowi rozstać się latem z Polakiem, jeżeli tylko uda im się pozyskać na zasadzie wolnego transferu wielką nadzieję włoskiej piłki, Gianluigiego Donnarummę z AC Milan. Już w niedzielę "Bianconeri" zmierzą się z "Rossonerimi" w bardzo ważnym meczu dla układu tabeli Serie A. Będzie to także istotna potyczka z uwagi na kwestię tych własnie bramkarzy.

Zbigniew Boniek pomógł w Rzymie Idze Świątek! Ogromna wdzięczność! [ZDJĘCIE]

Prywatnie natomiast Wojciech Szczęsny cieszy się szczęściem u boku swojej żony Mariny. Kobieta postanowiła natomiast zdradzić, w jakich relacjach jest ze swoją teściową. I uczyniła to tak, żeby nie było niedopowiedzień! Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Karkołomne świętowanie w wykonaniu Justyny Kowalczyk i jej męża. Mało kto zdecydowałby się na coś takiego!

QUIZ. Przed wami Wojciech Szczęsny. Wszystko wiecie o bramkarzu reprezentacji Polski i Juventusu Turyn?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście urodził się Wojciech Szczęsny?
Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze