Piotr Żyła

i

Autor: AP PHOTO Piotr Żyła

Co za wyznanie!

Piotr Żyła szczerze o swojej córce. Pójdzie w ślady ojca? "Strach się bać"!

2023-03-04 7:48

Piotr Żyła postanowił udzielić bardzo ciekawej wypowiedzi na temat swojej córki, Karoliny. Reprezentant Polski w skokach narciarskich w rozmowie z "Interią Sport" opowiedział, jakimi talentami dysponuje dziecko i czy pójdzie ono w jego ślady. Tego o potomkini polskiego mistrza nie wiedzieliśmy! Cała prawda wyszła na jaw!

Piotr Żyła bardzo mało kiedy opowiada o swoim życiu prywatnym i w rozmowach z mediami stara się rozmawiać głównie o sprawach sportowych. W rozmowie z portalem "Interia Sport", sportowiec zrobił jednak duży wyjątek i wyjawił, jakimi talentami dysponuje jego potomkini. Tego o najbliższej reprezentanta Polski w skokach narciarskich nie wiedzieliście.

Piotr Żyła szczerze o swojej córce. Wyjawił jej talenty, "strach się bać"!

Nie da się ukryć, że Piotr Żyła jest bardzo dumny ze swojej córki i widzi w niej bardzo duży potencjał sportowy. Skoki narciarskie nie będą w życiu dziewczynki odgrywać jednak większej roli, gdyż ma ona wykazywać zupełnie inne umiejętności sportowe.

-  Córka wysłała, że była druga w narciarstwie alpejskim. Ładnie. Cieszę się z jej sukcesów. Ona jest strasznie wszechstronna. Gra na pianinie, gra w tenisa, a zimą wzięła się za narty. Do skoków jej nie ciągnie, choć raz chciała spróbować. Raz zjechała spod progu i średnio się jej podobało - opowiadał Piotr Żyła.

O talencie muzycznym swojej córki skoczek także mówi z wielkim uznaniem. Jako, że sam jest gitarzystą, nie ma wątpliwości, że duet muzyczny z jego dzieckiem byłby czymś naprawdę wspaniałym.

- - Strach się bać, co to byłby za duet - powiedział żartobliwie Piotr Żyła w rozmową z "Interią Sport".

Sonda
Czy Piotr Żyła to najsympatyczniejszy polski sportowiec?
Piotr Żyła po zdobyciu MŚ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze