Piotr Żyła urządził recital na kwarantannie. Cudowny wokal kazał ludziom się nie martwić [WIDEO]

2020-04-04 7:48 DaO
Piotr Żyła
Autor: Paweł Skraba/Super Express Piotr Żyła

Ostatnie tygodnie dla wielu z nas są ciężkie. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie pozwala na prowadzenie takiego życia, jakie znaliśmy do tej porty. Większość czasu spędzamy obecnie w domu. Najważniejsze jednak, że i takie chwile można wykorzystać na coś dobrego. Piotr Żyła na przykład doskonali swoją grę na gitarze i próbką umiejętności ponownie postanowił podzielić się z kibicami.

Parki zamknięte, bulwary zamknięte, wyjścia na zewnątrz ograniczone do minimum. Biorąc pod uwagę, że wiosna zbliża się wielkimi krokami, takie ograniczenia mogą być trudne dla wielu z nas. Istotne jest jednak, aby zacisnąć zęby i wytrwać w społecznej kwarantannie jak najdłużej. To przełoży się na dobro ogółu i wówczas szybciej wrócimy do normalnego życia.

Stefan Horngacher będzie czekał na ten moment 9 miesięcy! Kamień spadnie z serca

Czas spędzony w domu może być okazją do robienia tego, na co wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić. Nadrobienie zaległości w czytaniu książek, dokończenie ulubionych seriali, a także samodoskonalenie się. Na tę ostatnią opcję stawia polski skoczek, Piotr Żyła. Nie jest tajemnica, że zawodnik z Wisły od dłuższego czasu uczy się gry na gitarze.

Kamil Stoch nie dostanie OGROMNEJ NAGRODY za Raw Air! Zabrali mu ponad 100 tysięcy

Już nie raz mogliśmy oglądać filmy w mediach społecznościowych, gdzie daje próbkę swoich umiejętności. W wielu wywiadach przyznawał, że stara się nie rozstawać z instrumentem. Jak widać na najnowszym wideo opublikowanym na Facebooku Polskiego Związku Narciarskiego, nauka gry Żyle idzie coraz lepiej. Reprezentant Polski zagrał dla kibiców znany utwór "Don't worry, be happy" Bobby'ego McFerrina.

Najnowsze