Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

i

Autor: Instagram Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Piotr Żyła w końcu pokazał się z Marceliną Ziętek i już mówi o weselu! Fani przecierają oczy ze zdziwienia [ZDJĘCIE]

2021-06-02 18:00

Piotr Żyła w końcu zdecydował się na krok, na który czekali wszyscy fani. Skoczek narciarski do tej pory unikał publikacji swojego wizerunku u boku Marceliny Ziętek, ale w końcu pokazał się z ukochaną na swoim Instagramie i Facebooku. Jakby tego było mało, sportowiec wprost powiedział o weselu! Fanom opadła szczęka, takiego gestu odwagi ze strony reprezentanta Polski nie można było się spodziewać. Jak na razie do sprawy nie odniosła się także Justyna Żyła, która do tej pory uwielbiała komentować życie prywatnego swojego eks-męża.

Piotr Żyła zdecydował się na niezwykle niespodziewany ruch. Skoczek narciarski po raz pierwszy pokazał się u boku swojej ukochanej - Marceliny Ziętek i zszokował swoich fanów. W krótkiej wiadomości sportowiec wspomniał nawet o weselu! Niektórzy z miłośników talentu narciarskiego Żyły zaczęli wypytywać parę o ich dalsze kroki, a jeszcze inni czekają na reakcję Justyny Żyły, która do tej pory bardzo aktywnie odnosiła się do życia prywatnego swojego byłego ukochanego.

Nie uwierzycie, jak zmienił się Adam Małysz ! Pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie, uwagę przyciąga jeden szczegół [ZDJĘCIE]

Piotr Żyła po raz pierwszy z nową partnerką. Para przestała się ukrywać

Po tym, jak Piotr Żyła rozwiódł się z Justyną Lazar, skoczek przestał mówić o swoim życiu prywatnym. Prym w tym wiodła jednak jego była wybranka, która cały czas zasypywała media informacjami o ich pożyciu i o tym, jak złym mężem był sportowiec. Kiedy stało się jasne, że mistrz świata z Oberstdorfu zaczął się spotykać z Marceliną Ziętek, fani domagali się od pary, aby ta zaczęła pokazywać się w swoim towarzystwie. Takiemu rozwiązaniu był przeciwny jednak sam reprezentant Polski, który ukrywał swoją twarz na zdjęciach publikowanych przez gwiazdę TVN. Tym razem jednak sportowiec przeszedł samego siebie i nie dość, że pokazał się u boku swojej ukochanej i zamieścił tajemniczy podpis, w którym powiedział o "weselu".

TRAUMATYCZNE wyznanie skoczka. Daniel Andre Tande opowiedział o KOSZMARNYM wypadku. Był trzy minuty bez tętna

Raport z Opalenicy. Sousa i Bereszyński to najwięksi optymiści

Piotr Żyła mówi o "weselu". Fani nie mogą opędzić się od plotek

Na zdjęciu, które umieścił Piotr Żyła na swoich social-media widzimy go u boku Ziętek z zagadkowym podpisem, z którego możemy wnioskować, że para udaje się na wesele. Nie wiemy jednak, czy jest to ich uroczystość, czy ktoś ich zaprosił na przyjęcie. Z racji tego, że sam skoczek przez bardzo długi czas ukrywał szczegóły swojego życia prywatnego, to uzyskanie odpowiedzi w tej kwestii może być wyjątkowo ciężkie. 

- Ciekawy weekęd się zapowiada. #pieter #weekęd #party #wesele #łogień - napisał skoczek na Instagramie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze