Piotr Żyła pokazał gołą klatę

i

Autor: CyfraSport / Instagram Piotra Żyły Piotr Żyła pokazał gołą klatę

Piotr Żyła wyskoczył z koszulki i pokazał gołą klatę! Jedna rzecz poważnie zmartwiła fanów

2021-07-04 21:37

Polscy skoczkowie przygotowują się do arcyważnego sezonu. Na początku przyszłego roku zawodnicy rywalizować będą o medale Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Około dwa tygodnie przed startem Letniego Grand Prix Piotr Żyła pochwalił się swoją formą. Zrzucił koszulkę i pokazał klatę! Oczywiście w swoim stylu nie mógł odpuścić żartów. Fani zwrócili jednak uwagę na jedną poważną kwestię w wyglądzie Piotra Żyły. Ta ich bardzo mocno zmartwiła.

Na 9 lipca zaplanowano mistrzostwa Polski w skokach narciarskich, a kilka dni później wystartują zawody Letniego Grand Prix. Piotr Żyła, jak i reszta kadry Michala Doleżala, szykuje formę na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a lato będzie początkiem długich przygotowań do najważniejszej imprezy czterolecia. Zanim rozpoczną się pierwsze zawody, Żyła pochwalił się kibicom swoją formą. Zrzucił koszulkę i pierwszy raz od dawna pokazał gołą klatę. Obok niego do fotografii pozował inny skoczek, Aleksander Zniszczoł. W ich wyglądzie fanów zmartwiła jedna rzecz.

Kamil Stoch pokazał na zdjęciu swoją dietę! Szok! Nikt, by go o to nie podejrzewał

Piotr Żyła pokazał się bez koszulki

Piotr Żyła zrzucił koszulkę i oczom tysięcy fanów ukazały się mięśnie skoczka. "Wiewiór" w swoim stylu żartował z formy. - Zlot grubasków. Na hulajnogach - pisał Żyła. Fani zwrócili uwagę, że gdyby uważnie przypatrzeć się fotografii bez problemu liczyliby wystające żebra. Nie brakowało tych, którzy żartowali z wyglądu skoczków. Inni byli jednak poważnie zmartwieni!

- Niesamowite poświęcenie z Waszej strony. Wiem że pod okiem lekarzy, wszytko że zdrowiem jest ok, ale czy aż tak trzeba... Trochę jak modelki które muszą wpadać w anoreksję, tu też za wszelką cenę waga jak najniższa... - przyznał jeden z fanów. - Nikt tak naprawdę nie wie jak poświęcacie się dla tego sportu - dodawała jedna z kibicek.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

W połowie lipca rusza Letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Start Pucharu Świata zaplanowano na 20 listopada w Niżnym Tagile. Najważniejsze będą jednak Igrzyska Olimpijskie, które rozpoczną się 4 lutego.

Justyna Żyła pokazała jak ciężko haruje. Zobacz szczegóły w galerii poniżej!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze