Polscy skoczkowie, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Polscy skoczkowie, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła

Nie możemy powstrzymać śmiechu!

Piotr Żyła zabrał głos po konkursie Pucharu Świata. Tak zamierza uczcić wynik, mowa o alkoholu!

2022-12-11 20:05

Piotr Żyła bardzo dobrze zaprezentował się w trakcie konkursu Pucharu Świata w Titisee-Neustadt, zajmując czwarte miejsce. Polak, który bardzo mocno walczył o podium konkursu, w rozmowie z "Eurosportem" stwierdził, że po tak dobrym konkursie zasłużył na piwo. Ta wypowiedź przejdzie do historii!

Piotr Żyła postanowił zabrać głos po niezwykle udanym konkursie Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Po zajęciu czwartego miejsca reprezentant Polski w skokach narciarskich rozbawił swoją wypowiedzią, udzieloną w rozmowie z "Eurosportem". Jak sam stwierdził, będzie raczył się piwem po tak udanym występie!

Piotr Żyła zabrał głos po Titisee-Neustadt. Polak rozbawił swoją wypowiedzią

W rozmowie z "Eurosportem" skoczek narciarski nie ukrywał wielkiej radości związanej ze swoim występem w trakcie konkursu. W trakcie pochwał dla drużyny wyróżnił swojego kolegę Dawida Kubackiego, który był najlepszy.

- Dzisiaj dobry, konkretny dzień dla nas, zostajemy tutaj w Titisee trochę roboty zrobimy, czyli potrenujemy, bo do Dawida dużo mi jeszcze brakuje. No odskakuje i nie wiem jak on to robi  - powiedział Żyła

Skoczek wtrącił także, że nei wyklucza napicia się piwa po udanych zawodach. Jak widać, humor bardzo dobrze trzyma się reprezentanta Polski.

-  To był normalny dzień startowy, nawet coś zjadłem, więc nie jestem głodny i teraz śmiało mogę iść na piwo  - powiedział Piotr Żyła.

Sonda
Czy oglądasz skoki narciarskie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany