Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Taki naprawdę jest Piotr Żyła

Piotr Żyła zadziwi miliony Polaków. Tak może wyglądać jego życie po karierze, właśnie to ogłosili

2022-03-31 10:01

Piotr Żyła już niebawem może zadziwić miliony Polaków. Jak donosi "interia.pl", uwielbiany polski skoczek podjął się zupełnie niespodziewanego wyzwania zawodowego, które pokazuje go od zupełnie innej strony. Fani sportowca mogą być zadziwieni. Czy właśnie tak będzie wyglądało życie reprezentanta Polski na emeryturze?

Piotr Żyła już niebawem zadebiutuje w nowej roli. Mimo że skoczek jest czynnym sportowcem i na razie brak informacji, aby zamierzał skończyć swoją sportową karierę, to podjął się inicjatywy, która może w przyszłości zdefiniować to, czym będzie zajmował się na sportowej emeryturze. Wiele wskazuje na to, że sportowiec zadziwi miliony Polaków.

Kłopoty reprezentanta Polski! Prawda po czasie wyszła na jaw, Doda nie miała zamiaru tego ukrywać

Piotr Żyła w zupełnie nowej roli. Dopiero teraz to ogłosili

Najnowszym przedsięwzięciem Piotra Żyły, jak informuje portal "Interia" jest aktorstwo. Sportowiec zagrał w filmie "Wygrać marzenia", gdzie zagrał u boku  Andrzeja Grabowskiego, Małgorzaty Kożuchowskiej, czy Macieja Musiała. Autor scenariusza i dziennikarz portalu, Sebastian Staszewski, powiedział, że Żyła w swojej nowej roli sprawdził się bardzo dobrze.

- Na planie był prawie pięć godzin i naprawdę dał radę. A że miał rolę komediową, to ze swoim poczuciem humoru i luzem sprawdził się w niej idealnie - powiedział Sebastian Staszewski w rozmowie z portalem "Interia".

Skandaliczna wypowiedź Rosjanina po awansie Polaków na mundial. Zemdli was po przeczytaniu, największe dno

Aby zobaczyć, na co Piotr Żyła musi uważać w związku z Marceliną Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Piotra Żyłę dopadła trema. Pomogli mu bardziej doświadczeni koledzy

Jak przyznaje Staszewski, skoczek na początku miał duże problemy, aby zagrać w filmie, jednak wiedza i doświadczenie kolegów z planu pomogło mu wcielić się w rolę.

- Nie ukrywam, że na początku Piotr trochę się stresował. Jak sam przyznawał, wywiady przed telewizyjną kamerą albo gra w reklamie to jednak mniejsza presja niż pełnometrażowy film fabularny. Szybko jednak opanował emocje i z pomocą aktorów grających w jego scenie wczuł się w rolę - mówi dziennikarz Interii.

Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Sonda
Czy lubisz Piotra Żyłę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany